Wpis z mikrobloga

Skradziono rower mojej dzjewczynie między 17-18:00 na ul.Tęczowej pod szkolą tańca NoLimits. Rower ze zdjęcia, z drugiej strony był czysty biały bez żadnych naklejek na boku ramy.
Jeśli mozesz- plusnij dla zasięgu

Wrzucam, mimo że nie liczę nawet w 1%, że ktoś coś widzial, albo gdzieś go zobaczy. No ale może.

Powiedzcie, jest sens zgłaszać to na policje?
#wroclaw #rower
Beszczebelny - Skradziono rower mojej dzjewczynie między 17-18:00 na ul.Tęczowej pod ...

źródło: comment_1653238793wfXUJzFYSwQzGK4zOnB1eD.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • 504
@rafmen nawet nie wiem co to jest numer ramy roweru ... :)

@Expector
@MrExpendable
Kupowała sama to zabezpieczenie także pewnie marketowe cos.

Ale umowny się, że słabo, że żyjemy w kraju gdzie trzeba rzecz za 1200zl zabezpieczać czymś za 400 żeby jakiś ludzki śmieć tego nie ukradł :/
  • Odpowiedz
Ale umowny się, że słabo, że żyjemy w kraju gdzie trzeba rzecz za 1200zl zabezpieczać czymś za 400 żeby jakiś ludzki śmieć tego nie ukradł :/


@Beszczebelny: A co w tym dziwnego? Chcesz zabezpieczać rzecz za 1200 zł jakimś badziewiem za 20 zł? Zresztą aktualnie nie mam roweru, ale kilka lat temu miałam i u-lock to chyba jakieś 200 zł kosztował, a nie 400.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: szkoda roweru, ale myślę, że odstajemy w kradzieżach rowerów niż w zachodnich krajach. Holandia-Przed 10 laty złodzieje rowerów kradli 850000 tych pojazdów rocznie. W 2019 roku – 550000. W Polsce w 2020 ponad 10000. Za granicą to ktoś ukradnie rower, żeby sobie podjechać do sklepu czy na stację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Beszczebelny: Niestety ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć ci, że zgłoszenia na policję gówno da ale za to napisanie posta tutaj jest bez sensu. No chyba że bardzo liczysz na list polecony odnośnie umorzenia postępowania z powodu nie wykryci sprawcy, w tym pseudo policja nigdy nie zawodzi.
  • Odpowiedz