Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pytanie #kiciochpyta

Chej, chciałbym zapytać tutejsze wygi odnośnie progressu i mojego treningu. No to tak:

Zacząłem ćwiczyć 9 miesięcy temu, staty startowe:
180cm/64Kg, niewielki brzuszek
ławka: 30KG na serie,
OHP: 20KG na serie
siad: 50KG na serie.

Obecnie: waga 71KG (brzuszka nawet troszkę przybyło ale przynajmniej nie mam rąk jak patyki)
ławka: 60KG
OHP: 40KG
siad: 82KG

I pytanie: czy to jest normalne tempo progressu? Z tego co czytam w necie i na tagu to ludzie po pół roku wyciskają po 70/80KG startując od zera. Boję się że robię coś nie tak. Czasami nie wychodzi ale ogólonie staram się dobrze spać, przez większość czasu liczyłem kalorie/białko (teraz na oko bo chyba wyczaiłem ile muszę jeść), staram się progressować na każdym treningu ale tutaj jest mój drugi problem: plan zakłada dokładanie ciężaru co trening ale NIGDY mi się to nie udawało. Dokładalem kiedy mogłem, nie potrafię określić jak ciężko. Ćwiczę FBW 3x w tygodniu, trening A: siad, ławka, wiosłowanie, side delts extension (nie wiem jak to po polsku nazwać XD ), trening B: podciąganie, OHP, ławka skośna góra, lat pulldown (znowu nie wiem jak to po polsku XD )

Także tak, jakieś uwagi? XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628a3a6e7b074e8916e3fd08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #...

źródło: comment_16532371757mFcdscE7Pl0WGhduZCJsp.jpg

Pobierz
  • 4