Wpis z mikrobloga

Aż się dziwię sobie że dopiero teraz na ten koncert trafiłem. To że są tam 3 gitary to nic wyjątkowego, ale pierwszy raz widzę 3 perkusje na koncercie grające na raz, do tego 50-osobowa orkiestra. Żeby było jeszcze ciekawiej to wjechali na scenę harleyami. Mają rozmach :)

#muzyka #metal
Caroo - Aż się dziwię sobie że dopiero teraz na ten koncert trafiłem. To że są tam 3 ...
  • 15
  • Odpowiedz
@hurtwish: niestety Manowar na żywo potrafią równie dobrze zagrać miażdżący koncert, albo odstawić całkowitą chałę. Całe szczęście, że jednak trafiają im się te świetne koncerty ;)
  • Odpowiedz
@kontra: od 10:15 mnie rozbawiło :) Cały koncert ma 2h 20 minut i naprawdę dużo ciekawych rzeczy się tam dzieje, oglądałem właśnie making of i mega duże przedsięwzięcie to było.
  • Odpowiedz
@Brak_Nicku_Na_Wykopie: nie, normalnie z jedną :) Ale że zespół w chwili nagrywania tego kawałka miał już 25 lat, to się trochę muzyków przewinęło i ten koncert zagrali wszyscy razem. Bardzo fajna inicjatywa właściwie.
  • Odpowiedz
@Caroo: Uff już myślałem, że takie hardcory z 3 perkusjami cały czas:D

A znasz jakiś zespół który w swoim stałym składzie ma kilku grajków na instrumentach perkusyjnych (np taki Slipknot ma jednego głównego perkusistę i dwóch co grają na różnych instrumentach perkusyjnych)?
  • Odpowiedz
@Caroo:

Sorry. There was an error encountered while loading this video


Ale w każdym razie, zespół z nazwy kojarzę (kilka dni temu pierwszy raz go usłyszałem - Polka wokalistką:P )
  • Odpowiedz
@Caroo: @Brak_Nicku_Na_Wykopie: Podobnie w tym koncercie Destruction który wrzuciłem. Też zaprosili byłych perkusistów.

Nie przypominam sobie żadnego zespołu który na stałe grałby z więcej niż jednym perkusistą. Z wersji koncertowych znam jeszcze coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=pi3ZAebomJk Sepultura z kilkunastoma "perkusistami".

A tak btw z koncertowego Manowar to najbardziej lubię ten klip, za śpiewającą publiczność: http://www.youtube.com/watch?v=BFuIc2sRFxs
  • Odpowiedz