Wpis z mikrobloga

@czarnobialyblog wykop to Ci powie że p0lki oczekują noszenia na rękach itp. Poprostu przedstaw siebie, co robisz i co lubisz robić. Jeśli pyknie rozmowa i będzie flow samo pójdzie. A jak nie to nie :)
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog raczej powiedziałbym że pracuje w IT albo jestem developerem - nie dodawałbym "dobrze zarabiającym" jak kolega pisze wyżej, bo takie rzeczy świadczą o tym że niewiele poza tym masz do zaoferowania. Kasę można mieć ale nie trzeba o tym mówić :) więc raczej powiedz co poza tym lubisz. Tylko mów.co faktycznie lubisz żebyś czuł się w tym swobodnie :)
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog widzisz o ile nie robisz zarzutki to tu piszą smutni ludzie którzy myślą że 200zl za strzał w dive to jest zajebista sprawa bo on się szanuje a nie będzie za panna biegał. Lecenie na hajs to też powielany stereotyp. Jak wszędzie są takie które na pewno tylko na to lecą ale to jest raczej promil niż procent. To że większość nie mam nic do zaoferowania to ich problem
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: gadaj o tym co Cię interesuje poza robota, żeby może zlapac jakiś w miarę wspólny temat, jak jesteś programista to ja bym tylko to wspomniał i przeszedł na inne tematy, jak będzie ciekawa to dopyta
  • Odpowiedz
@Creamfields móglbyś zrobić wpis, w któryn poruszysz poniższe tematy?

1. Ile % jest tam kobiet i mezczyzn i glownie w ktorej grupie wiekowej?
2. Czy sa tam glownie kobiety nieatrakcyjne czy srednie (wiadomo, ze atrakcyjne nie potrzebuja speed datingu bo maja setki ofert w realu i tysiace na tinderze)
3. Ile miales randek i czy przerodzilo sie to w zwiazek?
4. Wlasne przemyslenia/rady/sugestie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegryw162cm: ja jestem któryś nazwijmy to tak raz.. grupy wiekowe są zdefiniowane ale nikt nie sprawdza wieku. Na grupę 30-40 przyjdzie i taka co ma 25 i taki co ma.50. kobiety są za równo atrakcyjne i brzydkie dokładnie jak mężczyźni.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm:
1. Zasada jest taka, że jest po równo ;) Oczywiście zawsze parę osób w ostatniej chwili rezygnuje i zwykle jest jakaś nierówność, ale nieduża. SD jest zawsze organizowany dla jakiegoś przedziału wiekowego (np. 26-33 lata) i w takim przedziale są wszyscy.
2. Moim zdaniem jest sporo atrakcyjnych. Kwestia gustu, ale na pewno nie można powiedzieć, że są w większości brzydkie :P W końcu te ładne też gdzieś muszą poznać
  • Odpowiedz