Wpis z mikrobloga

Tiromel t3 z gorillaz pharmacy 25mcg/tab (100 tabletek za 135 zł czy T3 BOOM z boomlabs 25mcg/tab (60 tabletek za 100 zł). Korzystałem kiedyś z boom, kupowałem tam t3 ale starą, a nie ten wymysł co teraz maja i był to fejk, więc pytanie czy teraz coś się u nich zmieniło? Co byście brali boom czy gorillaz? #sterydy #pytanie #mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Trafiłem nawet t3 „aptekę” podrobioną, także chyba wolałbym odpuścić z neta.

Masz niedoczynność to leć do lekarza, będzie i taniej i pewne.
  • Odpowiedz
@JavierDaY:

Novothyral 100?
Dopasowujesz dawkę na podstawie T3 z leku - 1.5-2 tabletki spowoduja nadczynność (30-40 mcg). Jedna tab bedzie trzymać prawdpodobnie ft3 w górze normy
  • Odpowiedz
@JavierDaY: t3 mam stara chyba sprzed 2-3 lat dziala lykam czasem po pol tabletki. Teraz leci prop +tren+meta w smiesznych dawkach. Myslalem ze tren wyjebka bo nie dusilo az do ostatnieto strzala. Takze z czystym sumieniem polecam gorillaz nie warto od nich brac hcg bo napewno nie dziala.
  • Odpowiedz
Tiromel t3 z gorillaz pharmacy 25mcg/tab (100 tabletek za 135 zł czy T3 BOOM z boomlabs 25mcg/tab (60 tabletek za 100 zł). Korzystałem kiedyś z boom, kupowałem tam t3 ale starą, a nie ten wymysł co teraz maja i był to fejk, więc pytanie czy teraz coś się u nich zmieniło? Co byście brali boom czy gorillaz?


@JavierDaY: Jutro mogę Ci dać znać czy to T3 od goryla działa.
  • Odpowiedz