Wpis z mikrobloga

@Serjakub no tak, komunizm i socjalizm jest wtedy jak płacisz podatki xD
W takim razie na świecie panuje niezły komunizm.
Wykopki i ich "wiedza".
Nie bez przyczyny najwięcej osób z korwinizmu wyrasta gdy zacznie pracować, zmienia się mentalność.
Zwłaszcza gdy widzisz co januszerki robia z ludźmi i nimi pomiatają
  • Odpowiedz
@rimyi:

Nie mów tylko proszę, że ktoś ma szczęście pracować w takiej branży bo każdy z nas poświęcił pewną część swojego życia, żeby teraz dobrze zarabiać. Jak każdy, kto się czegokolwiek dorobił


Mów za siebie, ja niczego nie poświęcałem. Miałem talent do programowania, było to moje hobby, nauczyłem się tego dla przyjemności a duże zarobki wcisnął mi niemal na siłę rynek, ja nawet nic nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: no gratulacje, nie czytałeś i nie wiesz, twoje prawo. Tylko czemu się tym chwalisz i uważasz, że przekonasz mnie swa niewiedzą, to nie rozumiem. równie dobrze jak mógłbym powiedzieć, że esencja myśli prawicowej są rządy PiS, wszak to partia zdecydowanie prawicowa, a nawet mają to w nazwie. I co, brzmi mądrze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: Wykopek wścieknięty w #!$%@? agresywny XD Ty tego nie napisałeś, ale lewicowe partie tak twierdzą, tzn w ostatnim czasie zauważyłem, że forsują narrację, że dosłownie wszystko w życiu to loteria, dlatego jej efekty trzeba "sprawiedliwie" podzielić jeszcze raz.

@stanleymorison: To nie wkladaj komus slow do ust, bo masz jakies teorie o lewakach xD
  • Odpowiedz