Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Serjakub: @luk04330: to zabawne, no ja właśnie zacząłem się przekonywać do socjalizmu jakoś w tym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wy znacie w ogóle kogoś, kto tyle zarabia? Popytajcie o te poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luk04330
@chuckmls
@kfiatek_na_parapecie
U mnie jest tak że jak nie miałem pracy, potem pracowałem za mała kasę, a obecnie nie narzekam na pieniądze to zawsze miałem poglądy socjalistyczne. Zmiana nastąpiła w liceum z Korwina w lewą stronę jak więcej książek i artykułów czytałem.
Aczkolwiek nie powiem płacenie większych podatków przy obecnych rządzących to jakiś koszmar. Nie miałbym problemu jakby pieniądze jakie place w podatkach szły by na sensowne inwestycje
  • Odpowiedz
Nie miałbym problemu jakby pieniądze jakie place w podatkach szły by na sensowne inwestycje i na pomoc naprawdę potrzebującym, wtedy ok.


@GrochenMochen: Właśnie w tym jest problem. Komuchy chcą wsparcia dla patusów i leni a nie na to abyś miał świetny szpital w podatkach i szkołę państwową na poziomie prywatnej. Chcą tego aby mieć swój elektorat za Twoją kasę i to co mówisz jest super ale nigdy się nie wydarzy.
  • Odpowiedz
@luk04330 nigdy nie rozumiem sensu wśród skrajnych lewaków, że trzeba każdemu pomagać. Dochód gwarantowany jeszcze nie teraz. Oczywiście jak się wypowiesz, że takie osoby jak zachowują się nie odpowiednio i nie dbają o ład społeczny to należy im zabrać socjal to odrazu piana na ryju i jak ja mogę...
  • Odpowiedz
Wiem, że ktoś może mieć wątpliwości co do tego co napisałem ale zapraszam do dyskusji. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GrochenMochen: serio, mordo, nie chce mi się, i nie ma o czym. Poza tym niedziela jest, wolne..
  • Odpowiedz
a z kucami odwrotnie, ida do pierwszej pracy


@kfiatek_na_parapecie: kuc 15k here. Dalej ekonomicznie na prawo. Płacę ponad 7K podatków i danin miesięcznie i widzę jak ta kasa jest marnotrawiona. Brak jest jakiejkolwiek transparentności w tym na co idą moje pieniądze. Nie mam żadnej mocy decyzyjnej na co idą moje przymusowe daniny.
  • Odpowiedz
@Argonzz Jest jeszcze podatek liniowy misiu.

BTW ja bym nawet te 30% oddawal jakby szło na wspolne dobro, a nie na nierobów i podwyżki dla intelektualnego dna w rządzie. Niech się #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Argonzz od jak dawna? I skąd wiesz ile w tym roku będzie nacliniowce jak obecnie #!$%@? wiadomo bo mamy chyba 3 różne systemy?

Zaczniesz więcej zarabiać to zmienisz zdanie nt podatków :)
  • Odpowiedz