Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_Tutaj: jak sam się obudziłeś to #!$%@? więcej czasu na nic nie robienie i martwienie się życiem

@motke:

@Jestem_Tutaj: co za głupi mem, jak się obudziłeś sam to znaczy że jesteś wyspany i cały dzień wypoczynku przed tobą

@darvd29:

Mało jeszcze życie znacie. Nie każdy zasypia z powrotem nawet jak jeszcze się nie wyspał. Potem dzień #!$%@?, bo człek niewyspany i #!$%@? od rana. Nawet nic nie robienie
@Silmarils bzdury to ty gadasz, co to znaczy "nie potrafię spać w dzień"? Ludzie jak są zmęczeni to zasypiają nawet prowadząc samochód, a ty nie potrafisz? To nie jest kwestia umiejętności tylko organizmu, ty nie masz tu nic do gadania. Problemy ze zmęczeniem najpewniej masz przez dietę, jakieś niedobry i strzelam, że stymulowanie się kofeina połączone ze złymi nawykami i kiepską higieną snu.

Ale wygodnie jest powiedzieć, że jesteś zmęczona w weekend
bzdury to ty gadasz, co to znaczy "nie potrafię spać w dzień"?

Ale wygodnie jest powiedzieć, że jesteś zmęczona w weekend


@krucjan: O kij ci chodzi człowieku? Mam rozumieć, że jakiś random z wykopu zna mój organizm lepiej ode mnie? Nie, nie potrafię spać w dzień i nie potrafiłam nigdy, nie licząc okresu niemowlęcego. Kiedyś próbowałam nawet pracować na nocki, żeby sprawdzić czy dam radę, ale po dwóch dobach nie zmrużyłam
@Silmarils ale się zesrałaś xD No wiadomo że na wszystko robiłaś badania a Twój organizm jest wyjątkowy i nic się nie da z tym zrobić, tak już jest o tyle, na rano nie da rady, na nocki też i jesteś skazana na wieczne zmęczenie xd
@Jestem_Tutaj: ja tam bardzo lubie sie budzić z samego rana, 35 lvl wbiłem i już sie umnie zaczyna ta starcza choroba, jaką jest wstawanie przed 7 rano ^^,
Problem jest tylko taki, żeby człowiek zawsze kładł sie odpowiednio wcześniej, albo chociaż w ciągu dnia nieco dospać.

@komarek: dokładnie, w dodatku z rana mam dużo więcej chęci do życia, a wieczorem to nawet w gierki mi sie nie chce grać.