Wpis z mikrobloga

ehhhh
173cm
75kg
22lat
Nigdy nie zakisiłem ogóra po same kullen
Raz trzymałem za rękę na weselu w 2018
Biedny dom do rozbiórki eternit popękane fundamenty i grzyb na ścianie
Praca 3k klepacz korposzczur
Tylko 32.5k oszczednosci
Gruz 5k w gnoju (współwłaściciel ze starym)
Wyksztalcenie średnie
Uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
Doświadczenie przy łopacie i produkcji mebli
Na klate 55kg5x5 przysiad 75kg5x5

Ehh jest jeszcze nadzieja czy do utylizacji?
#przegryw
  • 14
Pieniędzy masz tyle, że jak je zainwestujesz w siebie to za 5 lat wybudujesz nową chaupę. Tyle masz lajtowych zawodów w przemyśle na zachodzie, gdzie nie trzeba inżyniera, a tylko kilka kursów i doświadczenia gdziekolwiek.
@Lotmanek 173, its over. Jeśli chcesz ciupac za kasę to spoko że są oszczędności w innym wypadku to by nic nie dało jak mawiał pudzian. Te 55 na klatę też wcale nie lepiej. Nadzieja na walenie za free nikłe szanse
@NieLubiePodawacNazwy: znajomy w śląskim zrobił w #!$%@? dobre uprawnienie za całe 1700 zł, wziął krechę na 100 koła, kupił koparkę i kopie rowy za 120zł + VAT. Zapomniałbym, za godzinę. Kredyt spłacił w pół roku, tera robi czysty piniondz. Zadaje pytanie czy się da?
@D4Ru73K: Nie zrozumieliśmy się, uważam tak samo jak Ty że jak zrobi się sensowne kursy (np. na koparkę jak pisałeś) to można zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Natomiast kursy które posiada op to typowe gówno kursy, bo jak rozwiniesz się na wózku widłowym czy suwnicy? Jak chodziłem do technikum to wszystkim wciskali kurs na wózki za jakieś grosze (chyba było jakieś dofinansowanie z unii czy coś takiego) i nie znam nikogo komu