Wpis z mikrobloga

@johnmorra: canal plus to kupa gówna, potracili prawa do najciekawszych lig, w przyszlym roku straca Premier Leauge, zostanie gownoklasa s.a i jakies smieszne żużle i tenisy. Przy kazdym malym wietrze przerywa transmisje bo "zaklócenia pogodowe". Place za multiroom 190zl i stac mnie zeby tym #!$%@? zlodziejom dalej placic ale dla zasady #!$%@? to canal plus i przechodze na viaplay
@heming: a od jakiego czasu viaplay jest w polsce? Moze sie ogarna z tym zacinaniem od przyszlego sezonu. Nie kosztuje to przynajmniej tyle co zlodziejski canal plus, ktory traci wszystkie najlepsze ligi a stawki ma ciagle takie same.
@WoodyAllin: nie ogarną się bo problem nie dotyczy Polski. Oni po prostu świadczą usługi gównianej jakości. Wystarczyło poczytać opinie choćby Holendrów przed wejściem viaplay do Polski. Tam już przejęli F1 od Ziggo i jest masakra. Viaplay pakuje gigantyczny hajs w prawa, mając w zasadzie w dupie produkt. Jak na jesieni był der Klassiker, to na 40 minut #!$%@? całkiem transmisje. Dno i metr mułu.
@Drmscape2: no tak, czasami ogladam f1 w 4k i jest mega. Ogólnie to chyba widzialem zagraniczne kanały w 4k od nich ale nie jestem pewien czy to na satelicie nie bylo. Zobaczymy, czy beda miec #!$%@? czy zmienia swoja polityke w Polsce. No ale jak zrobią sobie monopol to wielu ludzi nie bedzie mialo wyjscia i bedzie zmuszone kupowac to 720p
@johnmorra: kupa ludzi kupiła pakiet Eleven Sports dla Bundesligi, po przejęciu praw Viaplay nie zrobiło nic żeby ten produkt ładnie opakować. Ja się przenoszę na F1TV od następnego sezonu, tam jest przynajmniej 1080p 50 fps, a ponoć testują już 4K z HDR bo już taki sygnał z F1 jest produkowany przez FOM, więc kwestią czasu, kiedy będzie również w streamingu.