Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KanapkaPL: swirujesz z masmiksem, trzeba było osełkę wziąć to poszłoby jak po maśle ( )

U mnie wymiana skończyła się kupnem bez dętkowej.
Reloaad:A jest jeszcze jakiś sposób aby wentyl siedział prosto w otworze w przednim kole? Cały czas podchodzi do krawędzi i nie idzie tego napompować


@KanapkaPL: tam powinien być taki mały plasticzek który naprostowuje wentyl, ale skoro pytasz to chyba go zgubiłeś :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KanapkaPL: @Andczej: @krzysiekdw: łatwo złapać kapcia? Pytam bo smigam głównie ścieżkami rowerowymi i zrobiłem już ponad tysiaka bez awarii. Jednak jak widze nierówności na innych chodnikach to dygam i często hamuje prawie do zera oraz przeprowadzam.
@widmo82: Tak, tzn jezeli ci sie cos nie wbije i pilnujesz cisnienia (te 50-55psi, moja waga 90+-) to powinno byc okej, aczkolwiek jedna gume zlapalem z przetarcia detki o opone. Odkad zamontowalem opony 10cali jest gituwa, nawet lekkiego szutru sie nie boje. Jakis czas temu oddalem tamta xiaomi a sam uzywam G30 max, nalatalem nia duzo wiecej niz xiaomka i rowniez polecam, ze wzgledu na wieksze kola (de facto opona jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: ja przedziurawiłem swoją jak chciałem poprawić wentyl który blokował się w tym #!$%@? rowku w przedniej oponie.
Przejzdzilem już 500km i zero awarii, dętka wyglądała też jak nowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysiekdw: pilnować ciśnienia tzn nie jeździć na niskim ciśnieniu? Jazda z wysokim ciśnieniem ma jakieś minusy poza mniejszym konfortem? Pytam bo właśnie jeżdżę na kamieniach :)
pilnować ciśnienia tzn nie jeździć na niskim ciśnieniu?


@widmo82: tak

Jazda z wysokim ciśnieniem ma jakieś minusy poza mniejszym konfortem?


jak za duże to też źle bo jebnie