Wpis z mikrobloga

Dlaczego się #!$%@? musialam urodzić. Moi rodzice świadomie swoim życiem wybrali, ze nie maja więcej dzieci, przez lata się tylko kłócili, obecny byl alkohol, mojej matce tez daleko do ideału, nerwowa strasznie. Jak można kochac swoje dziecko, a jednocześnie powołać je na świat, będąc już starym człowiekiem. To chore aby osoby po 40tce mogły miec dzieci jak normalni ludzie. Natury nie oszukasz, normalnie dzieci powinno się miec mając te 25 lat a nie bawić się w Boga mając prawie 40 lat i problemy. W dodatku jedno zamiast chociaż tej trójki aby nie bylo tak samotnie. #dzieci #rodzina #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 17
Przynajmniej nie byłabym sama z nerwowa matka i wiecznie pijanym ojcem.


@tesknilam_: siedziałabyś z resztą rodzeństwa gdzieś w kącie, bojąc się o nich.
Kasy by nie starczało, ojciec byłby przemocowcem, bo hałastrę po pijaku by dyscyplinował, a mama by była jeszcze bardziej nerwowa.

Życie nie jest proste ...
@tesknilam_: moja matka 39 lat, ojciec 42 jak mnie powolali na ten swiat. Mam starsze rodzenstwo ktore ma super wspomnienia z rodzicami - wspolne wakacje i wycieczki. Ja z dziecinstwa pamietam otylego juz ojca leżącego całymi dniami na kanapie i biadolącą matkę jak to strasznie jest wymęczona, która całe dnie spędzała uprawiając ogródek albo wymyślając kolejne remonty, sprzątanie i gotowanie. Jak chciałam się z nią pobawić to mnie odpychała.