Wpis z mikrobloga

Tucznik to jest inny poziom świadomości, typ potrafił zarabiać po 50 tysięcy złotych na miesiąc i nigdy nie był za granicą, nie podróżował nawet po Polsce, jedynie gdzie był dalej to na #famemma.
Jedynie gdzie żre to tanie fastfoody on nawet nigdy sushi nie jadł xD. To jest dla mnie pojęte jak można mieć takie upośledzenie umysłowe. Ja zarabiając minimalną byłem w kilkunastu krajach i przeżyłem więcej w życiu niż knur zarabiający taki hajs
jak nazywa się ta choroba?
#danielmagical #patostreamy
  • 22
@Matti92: niestety jesteś w błędzie :) bo on już dawno ma swoją nieruchomość tylko streamuje u rodziców bo ludzie są przyzwyczajeni do tego miejsca. A właśnie ta skromnością ze nie wydaje na auta itd ma fajna widownię co nawet przelewają mu po 18 tys zł / stream
@Smutny_procesorr: no #!$%@? stary, a pamietasz, że ten ułom zamiast wykupić mieszkanie matce na własność od pkp to kupił działke gdzie zamiast wstawić na nią daczę za 30-50k (za tyle wtedy chodziły domki drewniane w stanie surowym!) to spali po samochodach i namiotach, a finalnie chyba to sprzedali w #!$%@?? XDDDDDDDDDDDDDDD
Tucznik to jest inny poziom świadomości, typ potrafił zarabiać po 50 tysięcy złotych na miesiąc i nigdy nie był za granicą, nie podróżował nawet po Polsce, jedynie gdzie był dalej to na #famemma. (...) Ja zarabiając minimalną byłem w kilkunastu krajach i przeżyłem więcej w życiu niż knur zarabiający taki hajs jak nazywa się ta choroba?


@Smutny_procesorr: ja wiem, że to, co powiem może być dla normictwa szokiem i #!$%@?ć
@Smutny_procesorr: Ja też nigdzie nie byłem, tylko u mnie to wynika z duzej odległosci do lotniska, wiec tak o spontanicznie se nie polece, no i w czasie gdy mialem z kim leciec, to szkoda mi było kasy, a potem albo nie maielm czasu albo nie bylo z kim leciec, a samemu cieżko sie rpzełamać, bo mam obawy czy np. ogarne czym wracać, czy zdąze na swoj samolot itd.
@nukey: Tak po tym jak pierwszy raz pojechałem zwiedzać. 4 urlopy w roku 2 czyste zwiedzanie i planowanie jak zobaczyć najwiecej 2 gdzieś gdzie jest ciepło i tanio czysty relaks drinki, basen/plaża i dobre jedzenie. To co ty mówisz jest jak stwierdzić ze nie lubisz pomarańczy chociaż nigdy nie próbowałeś
@essos: Jeśli masz prawo jazdy to nie musisz jechać możesz pojechać gdzieś w Europę. Jeśli nie to są pociągi i do sąsiednich krajów nimi dojedziesz. Wydaje mi się, że masz jakaś blokade wiec gdybys chciał spróbować to może małymi krokami na początek gdzieś w Polskę, następnie sąsiedni kraj gdzieś niedaleko granicy jak ci się spodoba i przełamiesz fobie łatwiej będzie Ci zdecydować się na lot. Od siebie dodam, że sam nie