Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Sobota, 21 maja 2022. Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza. Słońce wstało dziś o 04:33. Świecić będzie 16 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:53. Ciemna noc zapadnie o 22:56, ale gwiazd można wypatrywać od 21:42.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 25
  • Odpowiedz
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

"A wy pospaliście się jak woły; można by wam łby poucinać i za płot powyrzucać, nimby się który rozbudził."

halo pobudka ludzie kochane
  • Odpowiedz
@micke

Dobry den,

Nie wiem kiedy pisałem ale stanowisko zmienione kasa jeszcze ta sama ale tragedii nie ma. Nie dotyczą mnie żadne postojowe, zeolnienia xD tyle na plus. Od czerwca na dwie zmiany, powinno być trzy a w przyszłości 4 brygady.

W nocy sympatyczna burza, akurat oglądałem "Obecność" i najbardziej się wystraszyłem gdy mój pies wlazł pod łóżko córki I do końca nie wiem jak ale uruchomił zabawkę interaktywna :D jakaś straszna
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Sobota, pracująca, ale tylko 16-22, więc nie jest źle. Nie chcę mi się, ale muszę wstać, śniadanie, pranie, obiad... Wczoraj miałam dobry dzień, była burza nad Poznaniem, tak można żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Smacznej kawusi Szanownemu Państwu życzę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Siemandero. Ja wczoraj wyszedłem na taras i w powietrzu było czuć, że będzie padać. Takie dziwne uczucie jakby wspomnienia wszystkich wakacji, gdy się siedziało na dworzu, fajne i nostalgiczne zarazem. Dziś zawiozłem różowego na busa do szkoły, a sam sobie strugam w drewnie w garażu. Miłego dnia!
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
dawno nie pisałam ale czytam Was codziennie. Trochę mam projektów na studia, teraz dłubię nad algorytmami, ale za rogiem czeka na mnie matematyka - za tydzień kolos. Trochę zaczęłam ćwiczyć żeby zgubić zbędnego ciałka, które się narobiło przez ostatni czas, na razie pomiary pokazują minusy także jest gituwa, pierwszy tydzień za mną. Byleby w tym wytrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się nie przyznawałam ale nie
  • Odpowiedz
@Wejszlo: gratulacje, nie ma co się trzymać na siłę czegoś, co nie będzie miało racji bytu. Ja mam kontakt z koleżanką z poprzedniej roboty i mówi, że bardzo dobrze zrobiłam, że odeszłam, bo wszystko zaczęło iść w złą stronę xD
  • Odpowiedz
Dzień dobry, w końcu trochę popadało i podlało ogródek. Liczyłem jednak na większą ulewę a tu jak zawsze przeszło bokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miłego dnia!

@Wejszlo Gratulacje!

  • Odpowiedz

Dobry wieczór!
Zmienione, w końcu bo zawsze coś i nie było czasu. Trochę zabawy było a do tego wyłączyli prąd na wsi. Jakaś awaria grubsza była, a ja ryby wyłowiłem, wodę wylałem do baniaków i zacząłem przekładać wszystko do nowego szkła. Było niebezpiecznie bo w tymczasowym zbiorniku zaczęły pływać przy powierzchni i czerpać powietrze, przyducha jak malowana. Tylko dwie najsłabsze ryby padły, były już wcześniej jakieś wątłe, pewnie dostały wpierdziel w obronie
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

źródło: comment_1653160663I9YatFQwJ3RJzTQ5ZTab2Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz