Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
W społeczeństwie tagu #bonzo podoba mi się to, że pomimo wszystkich hejków, przeróbek, faflunow i wypocinków większość i tak życzy Tajpejowi aby wreszcie znikł z internetów, ogarnął się, znalazł normalną robotę, w której utrzyma się dłużej niż kwartał i w końcu zainteresuje się swoją ala surką.

Tymczasem na #kononowicz Knurowi życzą śmierci od cukru, majorowi zgonu z przećpania, Rudemu pobytu w więzieniu itedeitepe.
  • 16
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: To jest zupełnie inny poziom patologii, kolosalna różnica pomiędzy nimi jest. Bonzo może a nawet powinien mieć w miare normalne życie, zwłaszcza że ma małe dziecko ale też i łatwiej byłoby go przystosować do życia wśród normalnych ludzi. Konon to jest człowiek totalnie bez zalet, bez jakiejkolwiek przyszłości a na dodatek uprzykrza życie innym, człowiek bez nadziei i bez możliwości i minimalnej chęci zmiany życia. Dla jego śmierć to
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: ogunie bym sie zgoził, poza paroma ala siotami które zamawiają nieopłacone pice inerzeszy, bo wtedy trolerują nie uszatrona, tylko przedsiębiorsów

@Kodi666: nie zgodzę się finonie, jest zły - źle traktował alasurkę, chciał zdradzić Kobzę, śmieje się z osób niepełnosprawnych, niszczył prezenty od finonów, obgadywał luzi za ich plesami

@TragiKomediant: a ja życzę wszystkim postaciom z obu tagów, żeby ich tylko dopadła karma - bo wszyscy
  • Odpowiedz
@Kodi666 Jest złym człowiekiem, wymienię kilka sytuacji które na to wskazują:
a) Był gotów odejść od Kobry i zostawić córkę dla ala kochanki z internetu
b) O wspomnianą przeze mnie córkę kompletnie nie dba, dla niego i Kobry liczą się jedynie korzyści finansowe jakie może wyciągnąć od państwa za to że ją ma u siebie.
c) Jeśli ma jakieś pieniądze to wydaje je w 100% na siebie, niedawno przewalił 10.000 złotych na gadżety.
d) Pokój jego córki wygląda jak z horroru.
e) Każdy kto chce mu pomóc w inny sposób niż dawanie pieniędzy staje się jego
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: Poniewaz tak naprawdę to my jesteśmy prawdziwymi finami kontentu Tigera. Zniknięcie z nintenetu może go tylko uratować, bo YT nic nie wnosi do jego życia, oprócz potrzeby ciągłego kłamania na nawet pozornie nieistotne tematy. Jedynym i prawdziwym hejterzem i trolerem był Janusz Kupiec, który prowadził misje nakłonienia Mateusza do zniknięcia z nintenetu i dał sobie spokój z tym po narodzinach surki, niestety wrócił. Szanuję obecnych "właścicieli" za pomoc Tigerowi
  • Odpowiedz
@DonTadeo: tiger nie miał żadnych wzorców, nikt mu nie pokazał jak żyć, jego możliwości intelektualne też nie są wysokie, nie udźwignął "sławy". Jak każdy wie, jest człowiekiem zakompleksionym o niskim poczuciu wartości, ktorym łatwo sterować. Nie bronię go, dostarcza mi rozrywki i pokazuje jak nie należy żyć, ale to co się dzieje w jego życiu, to nie tylko jego wina. Hejty hejtami, ale nie ma co zabierać mu pracy, niech
  • Odpowiedz