Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, mam problem z dziewczyną… Jesteśmy razem już prawie rok. Wczoraj miała urodziny, no i dostała dwa prezenty, ale najwidoczniej o jeden za dużo. O pierwszym prezencie nie będę się rozpisywać - jak przystało na perfumowego świra dostała perfumy, które bardzo się jej (i mi również) podobały, ale nie mogła sobie na nie pozwolić. Drugim prezentem był natomiast dum dum dum dummmm… masażer do cipki Satisfyer Pro Penguin. Z uwagi na fakt, że nie mieszkamy jeszcze razem (choć planujemy to zmienić za kilka miesięcy) powiedziałem jej, że to prezent, aby mogła się zrelaksować gdy nie ma mnie obok, a akurat ma ochotę. Że może wtedy o mnie pomyśleć, no i ma coś wtedy ode mnie pod ręką. Niestety nie zrozumiała za bardzo mojej idei. Oburzyła się, zaczęła pytać za kogo ją mam, że jestem #!$%@?ęty i takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstała, ubrała się i wyszła, prezent nr 2 zostawiła. Zdziwiłem się jej zachowaniem, bo mimo tego, że nigdy nie gadaliśmy o zabawkach to zawsze była bardzo otwarta na eksperymenty. Dzisiaj do niej napisałem czy możemy pogadać, odpisała że jest obrażona, musi to przemyśleć i pogadamy jutro… Czy ja naprawdę zrobiłem coś złego?

#pytanie #seks #logikarozowychpaskow #wibrator

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6287cf725ff95e6b0788b433
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: akurat prezenty erotyczne powinno się omawiać z drugą połówką. Nie mam na myśli dokładnego omawiania na zasadzie "o patrz, taki strój sobie/tobie kupię" bo wtedy nie będzie niespodzianki, no ale warto poznać punkt widzenia partnera/ki na przebieranki, bdsm, zabawki itd, skoro już ten seks w związku jest i się go lubi. Imo prezenty erotyczne z okazji urodzin są nie na miejscu. Każdy ma też inne preferencje, może masażer jej zwyczajnie
@AnonimoweMirkoWyznania: jebnięta, porozmawiać możecie i oczywiście dąż do rozwiązania sytuacji, ale nie daj sobie wmówić, że jesteś jakimś degeneratem, czy innym zboczeńcem. Jak macie intymną relację, to taki prezent nie jest niczym dziwnym. Nawet jeśli jej się to nie podobało, to mogła pokręcić nosem, ale nie zachowywać się jak jebnięta. Więc moim zdaniem Ty tu jesteś w porządku, a to ona powinna przeprosić za, mówiąc wprost, szczeniackie zachowanie. Nie olewaj tej
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem sytuację identyko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Foch, płacz, wyrzuty, odrzucenie prezentu. A dziewczę bardzo otwarte na eksperymenty. Jak kurz trochę opadł, to przyznała, że źle to odebrała, bo pierwsze skojarzenie jakie jej przyszło do głowy to "masz nimfomanko, bo ciągle nie masz dość, a mi się nie chce, to się sama sobą zajmij" (plus-minus, chodzi o sens)

Sam pomysł, żeby kupić zabawkę wziął się z