Wpis z mikrobloga

Prawdziwe starcie Nitra z Xayoo nie odbyło się w oktagonie tylko tak naprawdę w ich głowach

To trochę matafora walki między zuchwałym beta tryhardem a sigma male sukcesem. Wystarczy tylko porównać ich dokonania:

1. Muzyka - Zeju POG zjadł obecnie wszystkich niedzielnych raperów z YouTube, w tym Nitra który na swoich dogrywkach wychodził maksymalnie znośnie i który dostał masę nie przychylnych komentarzy na temat swojego występu na Trójkącie Bermudzkim z Sentino. Xayoo tylko zaskoczył, widać że ma dobre warunki pod nawijke i bardzo dobrze się go słucha, oraz większość opinii o jego muzyce jest pozytywna

2. Streamy - Xayoo jest doslownie liderem polskiego twitcha który pobiją rekordy mimo tego że robi sobie długie przerwy. Co prawda pomagają mu chłopaki z X Int. co nie zmienia faktu że to on jest liderem tej grupy i można to przełożyć na jego kolejny sukces. Z Nitrem sprawa jest trochę inna, no bo z jednej strony ma duże zasięgi na YT, ale to są wyniki przy regularnych częstych streamach i też nie można go nazwać królem Polskiego YT bo tak naprawdę liczby które robi są jedynie dobre a nie wybitne jak u Xaya, więc tutaj znowu wygrana krecika

3. Charyzma - Nitrowi w ostatnim czasie zarzucana jest hipokryzja - tutaj broni Fagaty a potem mówi że baituje, ale w sumie i tak nie do końca mimo tego że potrafił wyzywać za mniej, wcześniej nie kontroluje się gdy mu rodzinę wyzywają, wyśmiewa Unboxalla za słabą psychikę a koniec końców sam pokazuje gorszą: przy Muranskim, po swojej drugiej walce jak i w czasie konferencji. Xayoo natomiast zachowuje stoicki spokój, bez kontrowersji, pewny siebie, zawsze gotowy z ripostą. Najlepszym zobrazowaniem tego jest wejście Nitro na Fame 14 a wejście Xayoo.

4. Zapał - Nitro zarzucił Xayoo że jest leniwy i mógłby osiągnąć więcej gdyby się tylko ogarnął, ale to jest właśnie duża różnica między nimi. Marcin nie musi robić nic poza tym na co naprawdę ma chęci o talentu bo nie jest mu to potrzebne bo i tak osiągnął sukces. Rapowanie? Okej, to nagrywa. Walki? Trenuje i wygrywa. Wszystko na spokojnie. U Nitra to wygląda trochę tak jakby rozpieszczony bananek miał kaprysy: raz na nagrywki z ulubionym raperem, raz na walki bo to fajnie wyglądało na ppv, czy też sklep odzieżowy i gastronomia z Isamu.

Podsumowanie

Jeśli chcesz coś robić to włóż w to całe serce, jak nie chcesz to po prostu przestań i się nie kompromituj. Bądź szczery w tym jak się prezentujesz za ekranem i przede wszystkim nie bądź hipokrytą. W tym poście trochę zjechałem Nitro ale to nie znaczy że uważam go za jakiegoś przegranca życiowego, bo sporo osiągnął i nie jest istotne już jak. I tak samo uważam że Xayoo też nie jest jakimś ideałem człowieka, według mnie on tylko bardzo dobrze sobie radzi w tym świecie influencerów.

#xayoo #nitro #nitrozyniak #famemma #twitch #polskiyoutube #xayooindustries
LonesomeWild - Prawdziwe starcie Nitra z Xayoo nie odbyło się w oktagonie tylko tak n...

źródło: comment_1653044276MG7bM2aQRxRRIPVaIyXePQ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: z tą charyzmą to odleciales, Nitrozyniak wyzywający matki ocieka 100 razy większą charyzmą niż ten Xayoo który brzmi jakby ciągle był śpiący i jedyne co z ekipą mówią na każdy temat to "hehe mam #!$%@?" xD
  • Odpowiedz
@kubiks530:

Nitrozyniak wyzywający matki ocieka 100 razy większą charyzmą niż ten Xayoo który brzmi jakby ciągle był śpiący

xD

jedyne co z ekipą mówią na każdy temat to "hehe mam #!$%@?"

chyba pomyliło ci się z występami mlekołaka na konferencjach.
  • Odpowiedz
@kubiks530:

przecież Nitro robił dużo więcej na konferencjach niż kret xD


jego pierwszą konfe można skrócić do "mam #!$%@? na treningi, mam #!$%@? na walke, mam #!$%@? chce hajs, mam #!$%@? na kawałek z sentino" no i to tyle

na drugiej konfie obaj nic nie robili, ale to nitro się obsrał laluny i siedział cały zesrany, a ty coś gadasz o jakiejś charyzmie xD
  • Odpowiedz
  • 13
@kubiks530 tak, szkoda tylko że Nitro nie ociekał tą charyzmą na konferencjach i F2F przy Xayoo tak samo jak przy Unboxallu który od początku nie chciał z nim spiny, a wielki wyzywacz matek doprowadził go niemalże do łez
  • Odpowiedz