Wpis z mikrobloga

Jakie mieliście poyebane historie podczas spotykania sie z borderkami (osobami z borderline) mowie oczywiscie o negatywnych aspektach, jesli zadna odp nie pasuje napiszcie własnom pozdrawiam garol fj00tyła

#kiciochpyta #zwiazki #psychologia #borderline

Co tam

  • Przemoc fizyczna 16.2% (6)
  • Stalkowanie rodziny/przyjaciol 10.8% (4)
  • Groźby odebrania sobie zycia xD 43.2% (16)
  • Zdrada 13.5% (5)
  • Nie powiem wstydze sie hihihihi 16.2% (6)

Oddanych głosów: 37

  • 12
@potezny_papiesz: spotykalam sie niecaly miesiac z chlopem z borderem, powiem tak, niby oddany jak pies itp ale minusy przewazyly szale, raz kocha potem tak opowiadal znajomym ze #!$%@? na mnie prosto w oczy, raz na mnie i moich znajomych na miescie wylecial z lapami i kosą, potem mi wysylal foty jak sie chlastal, duzo tego, to sie dzialo nawet jak juz nie bylismy razem, w koncu jak trafilam w styczniu do
@potezny_papiesz: a zapomnialam, co do zdradzania to nwm czy mnie kiedykolwiek zdradzil ale ten caly czas dopoki go nie zablokowalam na dobre to dalej mowil jak to nie kocha i zalezy mu a potem mi opowiadal o swoich przygodach chadowych tinderowych albo o jakichs trojkatach na spotkaniach integracyjnych z pracy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kindybal_xD: idzie wyłapać normalnie, ja męczyłem sie z własnej glupoty z borderką przez kilka lat, teraz wystarczy ze pogadam troche dluzej z kims i juz czuc ze jest szansa na bordeline u tej osoby, ale to zalezy tez jak bardzo analizujesz ludzi

Taka osoba praktycznie zawsze na poczatku wydaje sie super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także tak jak przedmówcy radzą dobrze poczytaj sobie o tym i to