Wpis z mikrobloga

@picasssss1: Nie wiem czego oczekujesz, mam ci ceny sprawdzić czy zadzwonić o standard pytać ?
Jedziesz tam spać czy mieszkać przez miesiąc ?
Wszystkie które wymieniłeś są w centrum, Sobieski bliżej w stronę lotniska od innych ale to różnica paru przystanków.
Chyba, że Novotel na żwirkach bo ten najbliżej lotniska ze wszystkich.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Napisz czego oczekujesz. Novotel i Mariott są najlepiej skomunikowane i z racji wysokości mają najlepsze widoki, Sobieski jest brzydki, niski, nie do końca w Śródmieściu ale za to w hałaśliwym miejscu. Sheraton trochę z boku, w spokojniejszej okolicy, Trakt Królewski pod nosem.
  • Odpowiedz
@picasssss1: No to Sobieski odpada, Mariott i Novotel będą miały widoczki, ale Intercontinental w cenie Mariotta chyba lepsze, i można zdjęcie ze SPA na Insta wrzucić. Sheraton nie ma widoczków, za to bardziej eleganckie kawiarnie w okolicy. Jak stosunek jakość/cena, to nie powiem, bom tubylec.
  • Odpowiedz
Który hotel byście polecali w #warszawa ?

Mam do wyboru Novotel, mariott, Sobieski i Sheraton


@picasssss1: zazwyczaj mieszkając w danym mieście nie korzystasz z jego hotelii.. moze wołaj inne miasta?
  • Odpowiedz
zależy mi na wysokim standardzie i widoczkach


@picasssss1: Sobieski, Marriott i Novotel to odnowione starocie. standard jest ok, ale czuć że to nie są nowoczesne hotele. z tych które wymieniłeś Sheraton jest najnowszy i chyba najlepszy.
Hotel Warszawa i Hilton mają też ładne widoki, ale jak zależy Ci na wysokim standardzie to sprawdź H15 Boutique albo Nobu.
  • Odpowiedz