Wpis z mikrobloga

Cześć. Czy może ktoś mi wyjaśnić dlaczego YouTube usuwa mi ten komentarz. Wiem że wiele słów jest niedozwolonych na YouTube, ale czy ta bezczelna cenzura zaszła już tak daleko? Nie wiem, może tylko mi blokuje, może jakiś błąd? Mógłby ktoś z was sprawdzić czy wam też usunie ten komentarz po kilkunastu seknudach?

Poniżej komentarz :

"Jeżeli nie zmieni Twittera na zdecentralizowany portal, otwartoźródłowy na licencji Copyleft (podobnie jak portal Mastodon ) to nie wiele się zmieni. Może będzie to chwilowy trend. Problem jest systemowy i wymaga systemowych rozwiązań. Musk kiedyś umrze i co wtedy? Ludzie którzy pouzależniani swoje biznesy od tej platformy będą zdani na łaskę kolejnego właściciela, dlatego jedynym sensownym rozwiązaniem są portale zdecentralizowane oparte na otwartych protokołach, otwartoźródłowe i na licencji Copyleft ( tzw Wolne Oprogramowanie ). Przykłady :

Mastodon - alternatywa dla Twittera
Element - alternatywa dla Messengera i innych komunikatorów

Co do powyższych przykładów polecam wam kanał "Internet czas działać" i filmy na ten temat

Oprócz tego polecam wam również korzystać z RSS zamiast konkretnego portalu społecznościowego. Za pomocą RSS możecie subskrybować i oglądać materiały osób z różnych portali społecznościowych i to wszystko mieć w jednym miejscu. Możecie subskrybować setki kanałów i sobie je pogrupować w foldery o konkretnej tematyce, i jeśli na przykład dziś chcecie sprawdzić jakie materiały pojawiły się w kategorii "Historia" to klikacie w folder i wyświetlają się wam materiały tylko o takiej tematyce

Jeśli chodzi o RSS to polecam materiał "RSS uwolnij się od algorytmów Social Mediów" również na kanale "Internet czas działać"

#cenzura #youtube #mastodon #musk #elonmusk #usa #propaganda #twitter #afera
Pobierz A.....i - Cześć. Czy może ktoś mi wyjaśnić dlaczego YouTube usuwa mi ten komentarz. W...
źródło: comment_1652955686dJ44RyNaHOuOdaBtwerCOE.jpg
  • 3