Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Dom Wydawniczy REBIS zapowiedział kolejny dodruk brakującego Wehikułu Czasu. "Kwiaty dla Algernona" Daniela Keyesa wrócą do sklepów 24 maja 2022 roku. Książka w zintegrowanej oprawie zawiera 288 stron. Poniżej okładka i krótko o treści.

Trzydziestodwuletni Charlie Gordon jest upośledzony umysłowo, ma iloraz inteligencji na poziomie 68 punktów. Uczy się czytać i pisać na zajęciach w Beekman College. Dwaj naukowcy z tej uczelni, doktor Nemur i doktor Strauss, prowadzą badania nad wzrostem inteligencji. Udało im się już za pomocą zabiegu chirurgicznego zwiększyć zdolności umysłowe myszy o imieniu Algernon i teraz chcą przeprowadzić taki sam eksperyment z człowiekiem.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #rebis #scifi #wehikulczasu #danielkeyes #kwiatydlaalgernona
Pobierz
źródło: comment_165295071916GPuquACdajBG0PB6jKW2.jpg
  • 9
@Certis: tak sądziłem Rebis nie jest skłonny do wznawiania książek fantasy. Tylko jedna partia zawsze. Diuna to też by nie wznawiali gdyby nie ekranizacja. A jak brakuje Ci jakiejś książki napisz do nich do pana Andrzeja chyba na email - ja tak miałem że książek brak w obiegu a napisałem do nich i się okazuje że mieli egzemplarze na stanie