Wpis z mikrobloga

  • 888
Wczoraj na zajęciach dziesięcioletni chłopiec wspomniał o #2137. Uśmiechnęłam się pod nosem, a on zapytał czy wiem o co chodzi. Porozumiewawczo kiwnęłam głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem dumna z takich uczniów. Urodzili się kilka lat po tym jak rzułta morda umarła, a mimo to kultywują tradycję szkalowania.
#wykopobrazapapieza #rzultamorda #papiez #dzieci
  • 49
  • Odpowiedz
@jebola: pracujesz z dziećmi? Ja raz w pracy miałam sposobność rozmawiać z dumnym tatą, który miał koszulkę 2137 i się tak uśmiechnęłam do niego porozumiewawczo i powiedziałam "fajna koszulka" a on tak się uśmiał i odpowiedział "kto ma wiedzieć ten wie" xd podejrzewam, że wpaja synkowi wartości antyklerykalne. Dobrze robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 104
@jebola kiedyś w żabce były jakieś dzieci w wieku podbazowym chłopiec i dziewczynka, no i chłopiec w pewnym momencie nie zauważył, że dziewczynka gdzieś poszła, a zamiast niej za plecami stanęłam mu ja i zaczął śpiewać barkę XD trochę się speszył na mój widok i poszli razem do kasy, gdzie z kolei posłuchałam jak kłócili się, czy Jan Paweł II został "zastrzelony ze snajperki jak w csa", czy umarł ze starości.
  • Odpowiedz
@jebola: jezu ja daje korepetycje dwóm chłopakom lvl 12.
Jeden ma na tablicy za monitorem napisane 2137, hasło do minecrafta 2137, a jak wygrywa na wordwall to sie wpisuje PapiezPolak2137. Zawsze kisnę XD
Drugi troszkę gorszy, bo mi raz powiedział "nigger" podczas zajęć i czekał na reakcje xD
  • Odpowiedz
Reakcja kierowcy BMW jak najbardziej nieuzasadniona, ale rowerzysta też dobry skoro nie umie jeździć rowerem i obraża kierowców samochodów pokazując im obraźliwe znaki.
  • Odpowiedz
@jebola: Ja nakręciłam dzieciaki na 11 dniowym obozie tak, że codziennie o #2137 na korytarzu pensjonatu, donośnymi głosami brzmiała Barka xD Matka kierownika obozu zachwycona, że taka religijna młodzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz