Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ja rozumiem, że swoim zachowaniem Karolina może #!$%@?ć, ale śmianie się i jechanie po niej za to, że jej się przytyło jest serio #!$%@?.

To chyba normalne, że będzie starała się jakoś ukryć te dodatkowe kg.

Pewnie już schudła jak wróciła do Polski a Wy pewnie dalej zakompleksieni i niegotowi do lata.

Masakra, szkoda dziewczyny bo pewnie naczyta się tego wszystkiego i psycha sitting.

I zaraz powiecie, że poszła do programu to mogła się liczyć z hejtem, jasne - hejt i śmianie zawsze będzie, ale czy serio nakręcanie tego jest super?

Smutne to :(

#hotelparadise
  • 22
  • Odpowiedz
@mirabelka765: nikt jej nie ciśnie za to, ze przytyła, tylko za jej wysokie mniemanie o sobie, miałki charakter oraz jej zachowanie w stosunku do innych. Śmiechy z przytycia są tylko wypadkowa powyższych
  • Odpowiedz
@mirabelka765: Myślę tak samo. Nie kumam tej #!$%@? i nie widzę nawet aż takiego powodu. Ona nie ma nawet nadwagi, prawdopodobnie nadal jest w normalnej skali. Tylko się zaokrągliła. Z jednej stron ludzie chcą 'normalnych fajnych ludzi' w programie, a jak ktoś przybierze kilogramów to jest lincz xD

przy czym chodzi mi tylko o jej wygląd, a nie o zachowanie czy charakter
  • Odpowiedz
@mirabelka765: ona jest na podium najgorszych postaci z wszystkich edycji tuż obok sarny, sory Sandry z HP1 ale to jechanie po wyglądzie jest nieusprawiedliwione i #!$%@? na litość boska mamy XXI wiek, niech rzuci kamieniem ten kto nie przytyl na wakacjach przez tydzień, dwa a ona tam była że 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@mirabelka765 dokładnie, poza tym ona dalej jest SZCZUPLA. Ma taki typ urody, ze wizualnie pogrubia ja okrągła buzia, która szybko się ulewa po przybraniu kilku kilogramów. Ja też nie czaje tego pojazdu, bo to już jakieś przeorane instagramem standardy. Można powiedzieć że jest głupiutka, naiwna i początkowe dni/tygodnie w hotelu, kiedy miala branie, podbiły jej ego, ale do #!$%@? - gruba nie byla i dalej nie jest.
  • Odpowiedz
@mirabelka765: Szczerze to ona od wejścia miała takie wysokie mniemanie o sobie i dziwie się, że dopiero teraz zaczęły się takie pociski tutaj bo jedynie z twarzy jest ładna.
  • Odpowiedz
@dekorator
@alenajpierwkawa

Zadne Grażynki, po prostu #!$%@? z ta otyłością Karoliny, typiara nawet 60kg nie waży. Jest jebnieta, ale do grubej to jej daleko xD ja rozumiem że przez pryzmat czyjegoś charakteru i próżności bardziej krytycznie się patrzy na ludzi, ale #!$%@?, juz dominika GWIAZDKA ma większe dupsko i uda a nikt jej tu od grubasów nie wyzywa
  • Odpowiedz