Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

A nawiazując do mojego poprzedniego wpisu o tym, ze bulioner zgłosił się najpierw do hotelu paradajs, powiem wam ze on to głupek ze się tym Agnieszce pochwalił, a ona wcale nie mądrzejsza ze nie zapaliło jej to lampki w głowie i mało tego opowiedziała o tym wszystkim na spotkaniu w firmie xD Nie no faktycznie idealny materiał na męża, pewnie sie przy mnie ustatkuje - pomyślała Aga

XD
  • 5
@shnitzel: Nie widziałam nawet pół odcinka HP, tylko reklamy, ale to mi wystarczy, żeby żałować, że jednak się tam nie dostał. Poziom pozerstwa wywalilby ponad naszą orbitę plus chciałabym zobaczyć jak te zrobione laleczki na niego lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°) W SoPW to on był królem swojego środowiska a Aga porównywała się z wszystkimi dookoła i martwiła każdym centymetrem w udzie, tam by było odwrotnie, przy
@zjem_twoj_bigos: Tez tego nie oglądam, bo dla mnie to patologia. Mimo wszystko do tego programu biorą właśnie ludzi zrobionych czy dobrze wyglądających, a on co? Założył koszulkę Tommy hilfiger, dziara na ręce, napiął się przed lustrem i myśli ze jest bożyszczem kobiet? Niech spojrzy na twarz jaki to kotlet a potem niech zdejmie koszulkę i obiektywnie oceni czy on się nadaje do jakiegokolwiek programu tego typu xD pewnie maja z siostra