Wpis z mikrobloga

"Szczęściarze" którym nie anulowano DCT - co robicie? Czekacie czy szukacie czegoś innego? Ja trochę nie wierzę że zobaczę auto.
#kia
  • 12
  • Odpowiedz
@amam: póki co - czekam. nie mam pomysłu, co robić z tym dalej. obawiam się takiego scenariusza, w którym też mi anulują, ale za miesiąc, dwa i będę bez auta w jeszcze gorszych realiach. mam nadzieję, że tym razem KIA jakoś konkretnie to przekalkulowała i rzeczywiście obcięli tyle zamówień, żeby resztę móc zrealizować z posiadanych zapasów i pewnych dostaw.
  • Odpowiedz
Polecam napisać do infolinia@kiamotors.pl
Dealer mówił że nie ma żadnej informacji o anulowaniu natomiast oni bardzo szybko obdarli mnie z marzeń...
  • Odpowiedz
@the_good_guy: przykro mi to mówić, ale przestań mieć nadzieję. 99% zamówień będzie anulowana. Jeden z ostatnich rzutów był pod koniec kwietnia, części już nie ma i aut z tymi skrzyniami nie będzie. To jest kwestia czasu, nie zdążyli jeszcze do Ciebie zadzwonić. Dealer dealerem, ale Kia Polska jasno stwierdziła, że już żadne auto nie zostanie wyprodukowane. Podsumowując, nie masz nadanego VIN, to auta na 99% nie będzie.
  • Odpowiedz
@creif to nie jest kwestia nadziei, ale zrobienia planów. Diler ma listę anulowanych zamówień i tam mojego nie ma. Byłoby bardzo dziwne, gdyby KIA informowanie o anulowaniu rozkładało na raty - także pod względem wizerunkowym, bo zamiast jednej gównoburzy mieliby kilka, jedną przy każdej nowej liście. Zakładam więc, że albo informacja się gdzieś zawieruszyła, albo KIA ścięła produkcję do minimum, które może obsłużyć na posiadanych zapasach/pewnych źródłach części i jednak są zamówienia,
  • Odpowiedz