Wpis z mikrobloga

Siemanko ja tu nowy z pytaniem. Mianowicie od dość niedawna zacząłem brać johę na koniec redukcji. Wszystko wydawało się okej jak brałem ją przed treningiem (zazwyczaj zaczynam od cardio) Ale jak biore ja tez rano na czczo to mam ścisk żołądka, ze czasem serio nie idzie wytrzymac. Trwa to z 3-4h.. A moje pytanie jest takie : Czy mieliscie podobnie? W necie niby pisza, ze moze to byc skutek uboczny, ale tez nie chce miec akcji, ze #!$%@? mąke czy inne gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jesli to pomoze w udzieleniu odpowiedzi to firma brzmi WXN Labs..
#johimbina #mirkokoksy #redukcja #silownia
  • 1
@Noggenfogger: Johimbina mimo wielu korzystnych właściwości, jakie wykazuje na odchudzanie, może powodować nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne skutki uboczne. Należy wskazać, że działanie niepożądane uzależnione jest od indywidualnej tolerancji na środki, które zawarte są w johimbinie, a także jednoczesne przyjmowanie innych leków i suplementów diety.

U osób, które stosują johimbinę, mogą pojawić się objawy niepożądane w postaci obniżenia bądź podwyższenia ciśnienia krwi, bólów i zawrotów głowy, zaburzeń akcji serca, nudności i wymiotów,