Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jabukasiga: deserto by elementum była już tutaj polecana i z dostępnych na rynku dla mnie jest najlepsza, polecam mocno. Nie jest mocno matowa, trzyma długo, można poprawiac w ciągu dnia, nie skleja, dość mocno pachnie ale ładnie, skład naturalny, lekko ciągnie włosy przy nakładaniu ale bez tragedii.
Jeśli ktoś ciekawy - szybka recenzja deserto by elementum i porównanie z layrite cement...

Zapach super (już tego słodkiego ciastka nie mogłem znieść). Chwyt bardzo mocny. Z tym poprawianiem fryzury w ciągu dnia radzi sobie zdecydowanie gorzej niż layrite, ale to też ma swoje plusy - według mnie włosy wyglądają lepiej niż po zastosowaniu layrite, bardziej matowo i czysto - teraz dopiero widzę, że layrite jakby nieco tłuścił włosy. Do krótkich włosów
@jabukasiga dzięki za recenzję. Właśnie wjechał do mnie po raz pierwszy layrite. Pozytywne wrażenia przy nakładaniu, włosy układają się łatwo nawet przy przeczesywaniu samymi palcami. Ale zapach to faktycznie istna cukiernia - przesiadłem się z czerwonego pompa, więc różnica jest kolosalna :) Za jakiś czas sprawdzę deserto.