Wpis z mikrobloga

@jedna_odpowiedz: oj tak, też o tym myślałam. strasznie przykra sprawa. skoro przy kamerach zachowuje się w ten sposób to ciekawe jaki jest bez nich… po matce chyba w ogóle nie było widać podobnych zachowań w jego stronę, a jak się o nim wypowiadała to wydaje mi się, że zawsze z życzliwością. co prawda, wiadomo, kamery i też nie wiadomo jak go traktuje poza nimi, ale no patrząc na niektóre sceny niestety
@MrBeast: ale nikt raczej nie sądzi, że mama jest supermamą, a on niewdzięcznik znęca się nad nią. Bardzo prawdopodobne, że mają toksyczną relację, ale co trzeba mieć w głowie, żeby przy kamerach nie umiec się powstrzymać od bycia złamasem wobec własnej matki? Pamiętajmy, że to był jedyny gość na jego ślubie. Jak bardzo ten facet musi być skrzywiony to ja nawet nie.
@jedna_odpowiedz: No właśnie może jedyny gość na ślubie przez mamusię.
Matka chora/psychiczna, zraziła do siebie wszystkich, całą rodzinę, znajomych ale został z nią do końca jeden synek.
W końcu miał nadzieję że się od niej uwolni to mu puściły nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już w poprzednich odcinkach podobnie się do niej odzywał, nawet w jednym odcinku powiedział że nie chce jej znać czy coś w tym
@MrBeast: ale dorosłe dzieci takich rodziców powinny odciąć się i zacząć żyć samodzielnie, a Adaś walczył jak lew o dalsze mieszkanie (z Patką!) u mamusi, bo tak jest taniej i łatwiej, jednocześnie jawnie jej nienawidząc. Ktoś taki potrzebuje porządnej terapii, a nie wprowadzania nowej osoby do tego chorego układu.
A mama jest jaka jest, ale ani razu nie zachowała się wobec syna niegrzecznie, szczerze cieszyła się na jego widok, a Patkę
@jedna_odpowiedz: Może liczy na spadek XD
Może masz kochająca rodzine i nie wiesz nawet jak chore akcje sie czasem dzieją za zamkniętymi drzwiami.
Znam jeden idealny przypadek, każdy myśli ze to kochająca sie rodzina i gdybym nie znał prawdy to tez bym tak myślał.
A matka wali alkohol jak głupia. Wśród znajomych idealna mamusia a jej syn chętnie by uciekł z domu ale nie ma jak.
Moze tez tak sie zachowuje
@MrBeast: a wystarczyłaby terapia i odcięcie się od toksycznego rodzica. Tu nie ma to tamto, każdy ma jedno życie i jesli sobie kalkuluje na temat spadku lub czegokolwiek innego, to sam na siebie pisze wyrok. Może to i dobrze, że Patrycja go odrzuciła. Sama jest bardzo blisko z mamą, siostrą i babcią, tworzą dobrą rodzinkę, a ktoś tak pogmatwany jak Adam z nienawiścią do matki przeplatającą się z koniecznościa trzymania się
@jedna_odpowiedz: Jaka terapia, to jest rodzina ze wsi pod Lublinem. W takich wsiach zatrudnia się na 1/10 etatu. Płacą mniej niż minimalna krajowa. Jak jesteś chory to Ci bańki stawiają albo jajko nad głowa rozbijają XD jaki terapeuta… Za co.
One są blisko razem bo widać w odcinku na ile m2 razem mieszkają. Takie rodziny zawsze są mocniej zrzyte.
Dobrze na pewno dla Adama ze nie są razem bo ja już
@jedna_odpowiedz: ludzie z mniejszych miejscowości szczególnie na południu kraju nie uznają czegoś takiego raczej bo co lidzie powiedzą, bo do psychologa to juz ktoś z poważnymi problemam czy chory idzie. No i ja zgadzam się z przedmówcami, z czegoś wynika ten chamski ton w stosunku do matki. Może jest natarczywa i przewrażliwiona i teraz kamieniarz tez jest taki sam. Często dzieci są po części odzwierciedleniem rodziców bo podświadomie podlatują przecież ich
@pepsi22323: naprawdę nie mierz wszystkich jedną miarą, bo ludzie nie są tacy jednolici w danych regionach jak wynika to z Twojej wypowiedzi, a te tendencje rodzic-dziecko z przestarzałych teorii wbrew pozorom nie mają takiego wysokiego wskaźnika również.
@czims myślę, że nawet większość rodziców wkurza i irytuje, ale dorosły, stabilny człowiek potrafi się powstrzymać przed okazywaniem tego w tak dosadny, chamski sposób, zwłaszcza przy kamerach telewizji. Życie w takiej toksycznej zupie i ściąganie do niej osoby trzeciej nie ma prawa się dobrze skończyc. Byłoby dobrze dla Adama, gdyby został w tej Wawie nawet bez Pyski, ale na bank wróci do Okudżamamy i będą się dalej kisić w chorych emocjach.