Wpis z mikrobloga

Bartosiak u Zychowicza: "wg moich danych które mam tu przed sobą (..) to są dane amerykańskie, jeszcze nie opublikowane, będą za kilka tygodni"

gnije xD
gość odpalił oryxa i udaje że posiada wiedze tajemną, a byle random na tt wrzuca podobne tabelki ze stratami rus na #ukraina

#bartosiak #zychowicz #militaria #wojna

wątek: https://twitter.com/robbo2kPL/status/1526657737169698816
guest - Bartosiak u Zychowicza: "wg moich danych które mam tu przed sobą (..) to są d...

źródło: comment_1652821801E3sWvAQbXaw1cS1pQMR8x1.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@guest: Ten gość od tej ciekawej tabelki którą wkleiłeś zauważył to samo co ja odnośnie rozjazdu deklarowanej przez Rosjan liczby posiadanych T-90. Wspominałem o tym wcześniej.
https://www.wykop.pl/wpis/65171661/dosyc-ciekawe-wnioski-z-rosyjskich-strat-w-czolgac/#comment-230980511
Choć moim zdaniem w tej tabelce tam jest błąd - powinno być trzy bataliony zachodni okręg (cały 1 pułk czołgów 2 DZ - 93 czołgi T-90 w wersjach S i M)
No i dwa bataliony w południowym okręgu - oba w brygadach piechoty morskiej
  • Odpowiedz
@Thorkill: w sumie z tymi t-90 to mnie zaintrygowałeś, będę miał to na uwadzę, jak zauważę rozwiązanie zagadki zaginionych kilkuset T-90 to dam znać :p
  • Odpowiedz
@guest:

Ogólnie robota oryxa szalenie niedoceniania przez ekspertów różnej maści, którzy tak naprawde biorą jego dane ale albo się nie przyznają albo kręcą.

A niektórzy jeszcze robią fikoły jak Wolski, który nie odpuści okazji żeby postękąć i pojęczeć na to jak to Oryx jest niewiarygodny w tym czy tamtym i jak czesto sie myli zeby potem na YT cytowac pana Muzyke z Rochan i jego dane w ktorym ufa w 100%,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Florent: widziałem wątek naśmiewania się z Oryxa, dalej nie wiem o co tam chodziło wolskiemu
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Z tymi t90 to faktycznie ciekawa sprawa bo tez zawsze z tyłu głowy miałem ta liczbe okolo 500 sztuk i wszedzie zawsze sie takie cos przewijalo w internecie a ich ani widu ani slychu poza pojedynczymi przypadkami


@Florent: Jeżeli przyjrzymy się trochę głębiej danym Oryxa i porozdzielamy według tych obecnych średnich procentowych z tej zamieszczonej wyżej tabelki, te zniszczone czołgi które są w kategorii niezidentyfikowane to wyjdzie spójny obraz szeregu danych,
  • Odpowiedz