Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy. Dzisiejszy dzień jak każdy w tygodniu pojechałem do pracy. Jadąc po 8 na spotkanie miałem wypadek. Gość mi zajechał drogę i zepchnal na torowisko. Barierka odgradzająca przystanek przebiła się do auta i wbiła mi w nogę. Na szczęście mam czucie w palcach, nie urwało mi nogi i nie przecięło tetnicy
Bo byśmy już nie mirkowali.. Kość udowa i kolano rozstrzaskane. Nikt nie wie jak to bedzie. Piszę bo leżę tu teraz na oddziale po pierwszej operacji. Napewno będzie druga a czy na 2 się skończy zależy od tego jak będzie się goiło. Nogę mam na Rusztowaniu i czekam póki co.
Może ktoś z Was miał podobny uraz i się dobrze zakończyło?

#szital #torun #pracbaza
  • 79
  • Odpowiedz
@Prokrastynant: znajomy miał wypadek samochodowy w którym doszło do zmiażdżenia nogi. Zdjęcia które pokazywał nie napawały optymizmem ale udało im się ją jakoś poskładać i po prawie 3 latach rehabilitacji wrócił do uprawiania sportu. Także nic na szybko - będzie dobrze, tylko niestety potrzeba na to wszystko dużo siły i czasu!
  • Odpowiedz
@Prokrastynant: Dobrze, że nikt nie ucierpiał na przystanku. Kamerkę jakąś miałeś czy jak to teraz ze ustalaniem odpowiedzialności? Myślę, że sporo przed Tobą, niestety takie urazy długo się ciągną, teraz to mało kto powie jaką sprawność będziesz miał po leczeniu. Zdrowia nie mniej życzę, trzymaj się!
  • Odpowiedz
  • 3
@fafulec to auto służbowe. Nie miałem tu kamery. Ale o okolicy podobno policja ma kamerki.

No niestety długo się będzie ciągnęło. Tak jak piszesz nikt nie wie ile. Jestem dobrej myśli że wszystko będzie ok
  • Odpowiedz
@Prokrastynant: Mirku, duzo, duzo sily! ()
Po moim wypadku motocyklowym tez mialam m.in. zmiazdzona noge - skończyło się na stalowym gwozdziu na ktorym odrosla mi kosc. Dzisiaj służba zdrowia czyni cuda, badz dobrej mysli!
Zadbaj tez o rehabilitację, zacznij jak najszybciej, rob jak najwiecej - ja po roku odzyskalam 100% sprawności w nodze. Sa turnusy w uzdrowiskach, wyjazdy do szpitali rehabilitacyjnych, rehabilitacja na nfz i
  • Odpowiedz