Wpis z mikrobloga

@schreder: to trzeba na spokojnie :P Usiąść, wyznaczyć różne scenariusze, przyjąć założenia co do inflacji i po prostu policzyć. Każdy horyzont czasowy ma inną odpowiedź. Instrumenty dobiera się pod potrzeby, a nie pod ładną nazwę. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kegnar: no przysiądę sobie. Sprzedałem te toz bo się boję że inflacja wybije Ostro i chyba kupię te COI edo. Ale trzeba poczekać aż ogłoszą ofertę na czerwiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kegnar: wiem wiem tylko plan byl kupić w 2023 roku mieszkanie czyli COI by może były lepsze bo tańszy wykup ale się posrana sytuacja jest na rynku więc kto wie kiedy ja bede siana potrzebował. Trzeba przemyśleć na spokojnie :p
@schreder: Niestety wiem co czujesz. Nawet jak uzbierasz to na rynku kredytowym może być sytuacja słaba, a nawet jak nie, to tak jak u mnie, może nie być co kupić. :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kegnar: no co zrobić. A ty w jakie zapakowałeś kasę? Bo chyba pisałeś ale nie pamiętam. Nawet nie wiem czy ja z tobą nie pisałem w lutym o obligacjach :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: możliwe. Ja się wpakowałem w EDO. Jak za rok wypłacę to na żadnych nie zarobię. A liczę się, że nie podejmę ich nigdy, bo nie będzie co kupić. Za duży mam wachlarz możliwości a za mały potrzeb.
@schreder: Jak masz pomysł co za to kupować to spoko. Ja nie wiem co zrobiłbym z walutą dzisiaj. A wolę czas poświęcony na inwestowanie poświęcić na zarabianie. Jak to się mówi, łatwiej uzyskać 5% ze 100k, niż 100% z 2,5k.