Wpis z mikrobloga

Niemniej uważam, że takie sprawy powinny zostać między osobami, której cała ta sytuacja dotyczy i przez nich powinna być rozwiązana - ale nie tutaj i nie w taki sposób.


@Vorland: tak tylko wspomnę, że to newski zaczął rozpowiadać kłamstwa :]

brzmi dla mnie wiarygodniej


@Vorland: czyli wierzysz w zwykłe pomówienia bez dowodów?
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: św. pamieci DuPont się w grobie przewraca: o to jego dziecko neuropa zajmuje się aferami damsko-męskimi dynamicznej studbazy. Wstydź się czo.

PS. evenstar zawsze mówi prawdę, nigdy nie skłamała, wierze jej w 100%
  • Odpowiedz
@imyodda: Obie strony nie mają dowodów - przejrzałem te screeny rozmów, a z doświadczenia wiem, że najwięcej krzyczą Ci, co nie mają nic do powiedzenia. A krzyczą tu tylko nieliczne osoby naskakując na inną, podczas gdy ta atakowana stara się zejść z tematem na inne kanały komunikacji.

Taktyka wygląda tak:

"użytkownik XXX kłamie! Oto macie wyrwany z kontekstu screen, na ktorym nic nie ma! Ale on kuamie! Beka z niego, chronmy prawilne
  • Odpowiedz
@Vorland: no i właśnie o to chodzi, że to co między nimi było powinno pozostać między nimi. Nie ljuk zaczął wyciągać te historie. A skrin odnosi się do informacji, o których pisał newski, li i jedynie. Sprawa wygląda tak:

1. X i Y się nie lubią (delikatnie mówiąc).

2. X zaczyna oczerniać Y przy każdej okazji, powołując się na wiadomości od pani
  • Odpowiedz
Publiczne wywalanie brudów - bardzo mądre.

Niedługo nie będzie nawet można się z kimś umówić, bo za parę dni polecą wzajemne oskarżenia.

Dorośnijcie trochę.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Do tej pory sądziłem, że jesteś jednym z bardziej ogarniętych ludzi tutaj i trzymasz poziom. Niestety tym wpisem zszedłeś do poziomu wykopków kręcących tutaj aferki mniejsze, lub większe. Wypok za bardzo serious business. Wierzę, że wrócisz na właściwe tory, bo co jak co ale o zawartość treści Wykopu to Ty zadbać potrafisz.
  • Odpowiedz
no i właśnie o to chodzi, że to co między nimi było powinno pozostać między nimi.


@imyodda: kobieto, ale Ty najwiecej na ten temat piszesz z tego co widzę :> więc się zdecyduj, pseudo adwokaci to najgorsze co może być :)
  • Odpowiedz