Wpis z mikrobloga

@Just_Jump: ja używam vapcap m 2021 i jestem bardzo zadowolony, dotychczas paliłem baaardzo okazjonalnie, a że trafiło mi się trochę fajnej przyprawy i mam problemy ze snem to zainteresowałem się tematem waporyzacji medycznej MJ, zrobiłem spory research i właśnie zdecydowałem się na tego vapcapa. Generalnie 1g z wagi palę już chyba z 2 tygodnie i jeszcze w młynku mam sporo :P Jedno nabicie vapcapa robię z tego 3 podgrzania do "klika"
@BooB: warto rozmawiać, bardzo dziękuję za info - pójdę w tym kierunku. Używam tematu bardzo sporadycznie, więc będzie ekonomicznie w tych ciężkich czasach. Czy ewentualnie jakiś inny model jest wart przeanalizowania? Czy iśc w vapcap m 2021?
@Just_Jump: nie wiem jak będzie z tym vapkiem do @Dyspenseria: bo jego będzie sporo tańszy, dla mnie ten vapcap to też jest pierwszy waporyzator (a też na początku myślałem o XMAX V3 PRO lub Fenix Mini), no ale do tych elektrycznych wapków trochę tego suszu jednak trzeba wsadzić i podejrzewam po jednej takiej sesji to byłbym #!$%@? że oho :P Polecam szukać od razu z etui (https://allegro.pl/oferta/vapcap-m-2021-etui-palnik-waporyzator-dynawap-10914684663) bo jak
Podepnę się w sumie :D ja obecnie używam starry 3.0 z bubblerem i szukam nowych wrażeń. Znajomy niedawno zakupił solo 2 i powiem szczerze, że kusi. Dzisiaj po głowie zaczął mi chodzić V3 Pro, tym bardziej że jest jednak sporo tańszy.. No i też plus dla mnie, że są wymienne baterie. Warto się przesiąść, lub dozbierać na solo 2? A może zrezygnować z elektryka na rzecz vapcapa? Grzanie zapalniczka capa, nie stanowi