Wpis z mikrobloga

kiedyś miałem dużo koleżanek na wykopie, ale jakoś od kiedy jestem w #zwiazki z @Moseva to jakoś przestały się odzywać, widać ile warte są znajomości z kobietą, każda myśli tylko o rozmnażaniu się i tylko udają przyjaciółki. #logikarozowychpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wogybogy: loszki najgorsze mordo, w sobote byłem z kolegami nad jeziorkiem i było dużo ukraińców i ukrainek, tylko jeden gościu mówił dobrze po polsku, ale rozumiałem dosyć dobrze co inni gadali. Jak troche pogadałem z tymi chłopakami to podeszło do nas dużo dziewczyn ukrainek i zaczeły jakiś monolog gadać i już tego nie zrozumiałem to poprosiłem tego co dobrze gada po polsku o przetłumaczenie. Ukrainki powiedziały " że bardzo sie
  • Odpowiedz
@Hatsuban: domyślam się :) ale zawsze fajnie się pośmiać z tego typu logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wajkopie nie brakuje takich, którzy serio są przekonani, że baby nie wiedzo czego chco, a chęć rozmnażania zależy od tego, jakim chadem jest facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatsuban: na pewno są takie, jednak ja należę do tych różowych które nie znoszą dzieci i warunkiem relacji z niebieskim jest to że on nie chce i nie ma dzieci, dlatego zawsze bawi mnie jak to niebiescy się prują na wykopie o rzekomej ścianie i instynkcie macierzyńskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz