Wpis z mikrobloga

Bardzo dobra odpowiedź, później że irzedasy nic nie robią jak 5 dni musisz latać by gówno odpisać i każda linijkę odpowiedzi z szefem uzgadniać 10 razy a później dostaniesz gówno sprawozdanie z GUS które jest niepoliczalne, kłamiesz rok w rok a baby wngusie nie mają technicznej wiedzy jak to zweryfikować i takie kwiatki wychodzą.
  • Odpowiedz
@ultramale: no w porządku, ale skoro już prezydent coś takiego powiedział i wpłynęło zapytanie to urzędnik musiał coś odpowiedzieć i o tej odpowiedzi tutaj rozmawiamy. Moim zdaniem zrobił to bez zarzutu.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: No i między innymi przez taką butę ten pan stracił fotel prezydenta. W #!$%@? publicznych pieniędzy według własnego widzi-mi-się to za jego kadencji Kielce naprawdę były liderem. Nawet głosy starych tercjanek go nie uratowały. Kasa szła na takie bzdury, a moja ulica czekała na asfalt od lat siedemdziesiątych. O światłowód nie można się było doprosić (tak wiem że telekomunikacja kładzie światłowody, ale były na to dofinansowania). Dopiero za obecnego prezydenta
  • Odpowiedz
Swoją drogą to jako urzędnik powiem, że zdarzyły się takie wnioski o udostępnienie informacji publicznej ze człowiek siedział nad tym dwa dni. Wyciąganie danych które i tak później nic nie pokazywały, a praca zablokowana ¯\(ツ)/¯ mieliśmy tez takiego petenta, który wysyłał nam np 30-stronicowe pismo, a za miesiąc takie same, tylko na stronie 16 w ósmej linijce była zmiana. A za dwa miesiące zmiana w innym miejscu :)


@Mq555: Byłeś urzędnikiem
  • Odpowiedz