Wpis z mikrobloga

@bubba222: Kuba i Oliwka też mają jakoś relacje, mnie tam nic do tego niech każdy robi jak chce, ale co nie którzy tu na tagu tak wielbią Oliwie jakby święta była,a Eliza to najgorsze zło. Bądźmy obiektywni jest to program tv pokazuje nam to co chce, a moze nawet każdy z nich odgrywa tak jakoś rolę. Sam twierdzisz,że to wszystko jest czysta reżyserką( ͡° ͜ʖ ͡°)A jak
@Joanna_Maria_W: "XD" powstało za moich nastoletnich czasów, użyłam je pierwszy raz bodajże w 2007 roku, to po prostu spuścizna kulturowa z czasów mojej młodości i będę używać "XD" dopóki będę miała siłę stukać w klawiaturę!!! Obecna młodzież powoli zapomina o "XD" nad czym szczerze ubolewam ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz modne jest jakieś uWu sruwu czy inne susy czy coś innego (nwm nie znam więcej, ja używam
@magdalena-ciszowska: Oliwia święta nie jest,ale żmija to wyższa szkoła hipokryzji...Żeby Jay się nie opierał,to dawno byłby seks.Zresztą-nie wiadomo,co przy okazji kotłowania pod kołdrą było wcześniej.A skoro @Amikamamy:twierdzi,ze słyszała,jak Jay mówił że mają seks,to wydaje mi się,że słyszała dobrze.Tym bardziej zapewnienia żmii,że nic nie było brzmią jakoś mało wiarygodnie...