Wpis z mikrobloga

Czy jeśli sklep sprzedaje przez cały weekend grę planszowy w cenie 206zł, gdzie obecnie w innych sklepach oferty są w okolicy 249-270zł (gra kiedyś była do kupna w okolicach cen 200-210zł) i ofertę trzyma przez cały weekend, a dziś nagle anuluje zamówienie i pisze, że to błąd cenowy, to jest sens walczyć o swoje prawa?
Obecnie napisałem im, że z mojej strony (kupującego) nie ma zgody na anulowanie zamówienia i podane przykłady cen, oraz dostępności ich oferty przez cały weekend.

Tak właśnie pięknie potraktowało mnie muve.pl, jednakże w swoim regulaminie za bardzo nie mają nic mowy o anulowaniu zamówienia przez różnicę cenową (https://muve.pl/zobacz-takze/regulamin).

#poradyprawne #prawo #muve #muvepl #zakupy #sklepyinternetowe
Himiodzio - Czy jeśli sklep sprzedaje przez cały weekend grę planszowy w cenie 206zł,...

źródło: comment_1652713888rZ2n89Kyzu2KPCatuxu3LY.jpg

Pobierz
  • 4
@Himiodzio: kiedys ktos napisal taki watek na facebooku grupie gry planszowe i koniec koncow firma przeprosila i wyslala zamowienie po cenie jakiej chcial kupic.
Co innego jakby to byl razacy blad jak np. gra za 20 pln, tutaj o czyms takim nie ma mowy.

Zreszta ich regulamin moga sobie w dupe wsadzic, bo tutaj KC ma pierwszenstwo:)