Wpis z mikrobloga

#ntfy #opinie

W Nice To Fit You bardzo cieszymy się, kiedy zostawiacie nam swoje opinie! To dla Was jesteśmy i to dzięki Wam wiemy, co jest super, a co należy poprawić. Dlatego jeśli macie jakieś uwagi, opinie lub sugestie odnośnie naszych posiłków, diet, kurierów obsługi Klienta lub jakichkolwiek innych kwestii związanych z NTFY - piszecie w wątku lub w wiadomościach prywatnych. Możecie być pewni, że każda opinia zostanie wysłuchana i przeanalizowana, a wnioski zostaną wyciągnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej kilka opinii od naszych zadowolonych klientów:
  • 60
@Sieniu: o rabacie dedykowanym dla wykopków pisaliśmy w jednym z ostatnich wpisów na mirko. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszecie kod WYKOP10 a koszt waszego zamówienia spadnie o 10%. Kod ważny jest do końca maja, potem możecie się spodziewać innych atrakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nice_To_Fit_You: moja opinia może nie będzie odkrywcza, ale skoro już jesteście na wykopie to się podzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°) . No więc muszę przyznać, że jesteście najlepszą dietą pudełkową, z jaką miałam do tej pory do czynienia. A kosztowałam już kilka zarówno lokalnych i ogólnopolskich diet, od celebrytów, trenerów personalnych, itd. Bijecie wszystkich na głowę smakiem, szczególnie jak już człowiek pozna potrawy i może sobie zamawiać
@Nice_To_Fit_You: to ja może pozwolę sobie przekleić opinię o ntfy, co opublikowałam jakiś czas temu w ramach tagu "dieta pudełkowa". mam nadziję że moja opinia się wam przyda:

jak mieszkałam we wrocku to zamawiałam jedzonko z dietboks i ntfy. ten drugi katering bardziej mi podszedł, chociaż oba smaczne. oba kateringi działają też w innych dużych miastach, ale są też lokalne wrocławskie. kilka nawet testowałam, ale szczerze mówiąc wyraźnie odstawały od wyżej
@Nice_To_Fit_You:
Moja opinia
Plusy:
- przede wszystkim duży wybór dań, zawsze można coś wybrać pod swój gust a nie być skazany na dane z góry narzucone jak w innych dietach
- pycha śniadania których sam bym nie zrobił: owsianki, jaglanki, pudding z tapioką itp.
- drugie śniadania w porządku, zazwyczaj biorę koktajl lub kanapkę
- smaczne obiady z których zawsze można wybrać coś dla siebie
- dyskretny kurier który przynosi nawet
@falcon1984: dzięki za wyczerpującą opinię. Co do kodów to mamy kod -10% dedykowany pod Wykop. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszesz kod WYKOP10 a koszt zamówienia spadnie o 10%. Kod ważny jest do końca maja, a potem, jeśli akcja promocyjna się sprawdzi, najpewniej będziemy mogli zaproponować coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nice_To_Fit_You:

Plusy:
- spoko obsługa
- fajna apka chociaż mogłoby być więcej dostępnych dni do wybrania dań.
- Smaczne jedzenie 8/10
- Kurier zgodnie z prośba dzwoni dzwonkiem.
- Rabaty, chociaż dla stałych klientów mogłyby być one większe ;)
- Na drugie śniadanie kanapka a podwieczorek koktail, idealnie.

Minusy:
- brak przypomnień o konieczności wybrania posiłku lub kończącym się czasie wybrania lub zmiany.
- brak podanych BTW posiłku, DODAJCIE BTW -
@Nice_To_Fit_You moja opinia:

Plusy:
- duży wybór posiłków.
- apka jest naprawdę funkcjonalna.
- większość dań w menu naprawdę smaczna - jak dla mnie poziom przyzwoitej restauracji.
- kurierzy nie lecą w kulki i są zazwyczaj na czas.
- obsługa klienta na poziomie - jak zgłosi się problem, to szybko i sprawnie ogarną.
- duża liczba diet specjalistycznych - osobiście nie korzystam, ale zawsze dobrze mieć alternatywę.

Minusy:
- reklamy - jak