Wpis z mikrobloga

#ntfy #opinie

W Nice To Fit You bardzo cieszymy się, kiedy zostawiacie nam swoje opinie! To dla Was jesteśmy i to dzięki Wam wiemy, co jest super, a co należy poprawić. Dlatego jeśli macie jakieś uwagi, opinie lub sugestie odnośnie naszych posiłków, diet, kurierów obsługi Klienta lub jakichkolwiek innych kwestii związanych z NTFY - piszecie w wątku lub w wiadomościach prywatnych. Możecie być pewni, że każda opinia zostanie wysłuchana i przeanalizowana, a wnioski zostaną wyciągnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej kilka opinii od naszych zadowolonych klientów:
  • 60
@Nice_To_Fit_You: No dobra, mam wreszcie chwilę to napiszę wam opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może zacznę od tego, że NTFY zamawiam od dobrych kilkunastu miesięcy. Oczywiście nie jestem na diecie pudełkowej przez cały ten czas, bo szczerze mówiąc raz na jakiej 3-4 tygodnie muszę sobie zrobić przerwę i wrócić do domowych posiłków, ale generalnie jak już zamawiam jakąś dietę to od was ( ͡° ͜ʖ
możliwość dowolengo kształtowania menu jest dla mnie takim "game chengerem" jeśli chodzi o diety pudełkowe. Nie spotkałem się jeszcze z innym kateringiem, który miałby to tak dobrze rozwiązane j


@kawuel: inne kateringi mialy to juz dawno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: być może tak było. Ja się spotkałem z taką opcją tylko w przypadku bodyszefa ale tam jednak miałem wrażenie, że apka była mniej dopracowana i zdecydowanie gorzej mi się z tego korzystało. Wybór dań też był wtedy mniejszy. Nie wiem jak jest teraz, może sytuacja się poprawiła, ale dla mnie w NTFY jest to imo rozwiązane najlepiej. Choć oczywiście nie wykluczam, że ktoś to robi lepiej, być może po prostu
@Wychwalany: ale jak diety dla dwóch osób nie da się zamówić? bo chyba nie kumam. Zamawiasz to samo razy dwa, albo bierzesz największą kaloryczność i dzielisz dania na pół. Ja czasem korzystałam właśnie z tej drugiej opcji. Wtedy np obiadek podgrzewałam razem, po połowie na talerz i gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba, że każdy chce mieć swoje pudełka np do pracy. To wtedy razy 2.
Zamawiasz to samo razy dwa


@roksii: we wszystkich innych kateringach które testowałem jest po prostu koszyk do którego wkładasz dwie diety, dostajesz za to zniżkę i przywozi kurier w osobnych pudełkach.
@Wychwalany: wybacz, że odpisuję dopiero teraz, ale z jakiegoś powodu przeoczyliśmy twój wpis ( ͡° ʖ̯ ͡°) W NTFY zamówić dowolną liczbę posiłków. W ramach jednego zamówieniu można zamówić dwa posiłki, przy czym każde może być inne, o innej kaloryczności. Generalnie nie powinno to być skomplikowane, więc jeśli problem nadal występuje to opisz go, a my postaramy się wyjaśnić co i jak ( ͡° ͜ʖ
Jadę na diecie od NTFY już trzeci miesiąc i to już ten moment, w którym mogę się wypowiedzieć i skrobnąć swoją skromną opinię. To nie jest moja pierwsza dieta pudełkowa, w zasadzie żywię się w ten sposób już dwa lata, z różnych względów: przede wszystkim oszczędność czasu spędzonego na zakupach i gotowaniu oraz co może dziwić - oszczędność kasy. Jestem wege, więc mam wrażenie, że to zupełnie inna kategoria – większość firm
No wreszcie ktoś to napisał! Potwierdzam, w sporej liczbie firm cateringowych diety specjalistyczne jak vegan czy ograniczające gluten, nabiał i cukier to dramat. To nie są tanie rzeczy, a jedzenie o smaku tektury trochę mnie nie satysfakcjonuje ;/ niemniej ntfy daje radę pod tym kątem, ich posiłki są naprawdę smaczne – trochę gotuje i wiem, że to niemała sztuka. Opcja komponowania posiłków na konkretny dzień jest super, zwłaszcza jak już się ogarnie
@Moser: Kod promocyjny na wrzesień jest dostępny od wczoraj:

#promocje -10% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witajcie ponownie Mireczki i Mirabelki!

Aby ułatwić Wam powrót do formy po wakacyjnym leniuchowaniu, mamy dla was #promocje na #cateringdietetyczny NTFY.

Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod WYKOP10, a cena Waszej diety spadnie o 10%. Kod promocyjny działać będzie do końca września
Hej @wjkp nasze kody zniżkowe mają zazwyczaj miesięczną ważność, ale co miesiąc dostarczamy kolejne kody o takiej samej lub porównywalnej wartości. Tak więc przy składaniu kolejnego zamówienia wystarczy rzucić okiem na nasz profil na Wypoku i raczej na pewno znajdziesz interesujący cię kod zniżkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Heja @Nice_To_Fit_You ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem fanką waszego żarełka od dłuższego czasu, polecałam was kilka razy na mirko i znajomym też, ale nigdzie jeszcze nie pisałam opinii na wasz temat. No więc piszę - opinia bardzo dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma za co, trzymajcie się tam ciepło i dalej dostarczajcie ludziom dobre żarełko.