Wpis z mikrobloga

Osobiście nie miałem żadnych problemów przez ponad 5 lat z morele, ale z tego co mi wiadomo jak zależy ci bardziej na bezproblemowej gwarancji/zwrocie to x-kom. Morele w 2020 zlikwidowało netpunkty bo jest wysyp paczkomatów, a do x-komu zawsze można się przejść i załatwić co trzeba, powinien być w każdym mieście. Z drugiej strony niektóre podzespoły są tańsze na morelach.
@Konkaki:
  • Odpowiedz
@Konkaki: Nie polecam @morele_net z całego serduszka! Robią problemy z reklamacjami. U mnie sprawa otarła się o Rzecznika Powiatowego.

Pomijając kwestie zasadności reklamacji, oni po prostu przez miesiąc nie informowali mnie o statusie reklamacji mimo, że dopytywałem. Potem z nimi się awanturowałem, że po 14 dniach reklamacja jest z automatu uznana i nawet ich dział "prawny" stwierdził, że mimo to nie uznają reklamacji. Troszkę mnie tym wkur*ili. Mimo przytaczanych artykułów nie
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: moze nie miales problemu bo po prostu kupiles i dziala i to byl ostatni kontakt ze sklepem. Z powyzszych komentarzy wychodzi po prostu ze XKom jest bardziej przychylne kupujacym jesli chodzi o zalatwianie reklamacji.
XKom ma lepsze ceny na częstszych promkach, ale ogolnie bralbym po prostu gdzie taniej albo podobieral czesci z obydwoch sklepow
  • Odpowiedz