Wpis z mikrobloga

  • 75
@suqmadiq2ama i gdy po jakimś dłuższym czasie beznadziejnych małych zleceń pojawiają się duże dzięki którym nie trzeba się martwić o opłaty przez parę grubych miesięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ew. Wygrana sądowa z podwykonawcą właśnie o hajs xD
  • Odpowiedz
@Shatter: Niee, dogadałem znowu warsztaty z robienia biżuterii - już kiedyś prowadziłem przed pandemią, teraz pora na wyjazdowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szpongiel: otoz to malo hajsu problem, duzo hajsu problem (bo co z nim zrobic zeby inflacja nie zeżarła) ech. Ostatnio z kumplem stwierdzilismy ze najlepiej zyc od wyplaty do wypłaty. : D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: Niee, dogadałem znowu warsztaty z robienia biżuterii - już kiedyś prowadziłem przed pandemią, teraz pora na wyjazdowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bkwas: Czy wisiorki to kolejny MLM gdzie zarabia ten u góry prowadząc szkolenia z tworzenia czegoś co na siebie tak nie zarabia jak szkolenia z tworzenia tego?
  • Odpowiedz
@m0rgi: Nie bardzo xD

Ja nie uczę na warsztatach jak masz prowadzić firmę. Spotykam się po prostu z ludźmi którzy są ciekawi takiej formy rękodzieła i przez dwa dni bawimy się tą formą. Pokazuje swoje błędy, opowiadam o różnych żywicach, podpowiadam co robić, czego lepiej nie robić albo co wg. mnie dobrze działa a co nie.

Warsztatów jest ogólnie bez liku - chyba już ze trzy razy spotkałem jakąś osobę albo dwójkę przyjaciółek które jawnie się przyznawały że to ich 10 warsztaty, bo wcześniej były na makramach, renowacji mebli, malowaniu żywicą i tak
  • Odpowiedz