Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: to chyba toba sie cos nie udalo skoro chcesz wszystkim udowadniac jaki to dobry w poe nie jestes i jak to SSF góruje nad trade. Nie ma sie co wstydzic posmiejemy sie razem
  • Odpowiedz
Ja np. gram, żeby zgarniać mtx za challenge i nie wyobrażam sobie wbijać tego na SSF xD


@PiersKurczaka: no spoko i ja nie mam nic do tego. Mam sie powtarzac, co mnie smieszy? bo czuje ze chyba nadal nie lapiesz xD

Poza tym miej świadomość, że dla tych, co grają SSFHC, to TY jesteś cienki bolek i to ONI będą mieć bekę z CIEBIE, że grasz na zwykłym SSF jak jakiś lamus na easy mode
  • Odpowiedz
to chyba toba sie cos nie udalo skoro chcesz wszystkim udowadniac jaki to dobry w poe


@arsky: gdzie to chce robic? jakbym chcial to pewnie bym wrzucil ten link ale go nie daje. wiec powiedz mi gdzie to robie?

SSF góruje nad
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: a najbardziej mnie smieszy, ze odwalacie cala palete niepoprawnych erystycznie zagrywek xD negacja faktów, budowanie chochołów, walka z nimi, przegladanie moich wpisów xDDD itd

Byle nie wlaczyc z faktami (bo ja trzymajac sie faktów ja nie moge przegrac "dyskusji", a wy chcecie "wygrac" cos, zlote majty, albo swoja psyche nakarmic bo jestescie typowymi graczami z trade ligi ktorych zabolala dupa XDDD).
  • Odpowiedz
@Ankhain: blednie, ja pisze prwade, mam beke z tych typowych graczy trade lig. I trzymam sie faktów.

Mozna by myslec, ze rzeczywiscie baituje tych bezmyslnych graczy aby sie osmieszali ale tak na prawde nie robie nic specjalnego i oni sami sie osmieszaja xD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: szkoda czasu na twoje #!$%@?, po twoich wypowiedziach widac ze gowno sie znasz i nie rozumiesz ze ludzie z gry chca miec fun. Gdzie wlasnie na trade jest najwiekszy fun, bo umozliwia robienie z kazdego skilla w grze endgame content, nie wspominajac o buildach ktore bazuja na HH/MB ktorych zapewne nigdy nie osiagniesz na ssf.

0 logiki. To mnie w polakach irytuje, trzeba ich uczyc czytania ze zrozumieniem i
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: szkoda czasu na twoje #!$%@?, po twoich wypowiedziach widac ze gowno sie znasz i nie rozumiesz ze ludzie z gry chca miec fun. Gdzie wlasnie na trade jest najwiekszy fun, bo umozliwia robienie z kazdego skilla w grze endgame content, nie wspominajac o buildach ktore bazuja na HH/MB ktorych zapewne nigdy nie osiagniesz na ssf.


@arsky: przeciez nie neguje logicznych zachowan, mozesz miec fun ale nadal z
  • Odpowiedz
@Ankhain: polacy maja ta specjalna ceche ze przez braki w edukacji (i wrodzone) sami sie osmieszaja, a internet niejako to ulatwia, bo ich piecze dupka i mysla ze moga posczekac i cos zawojowac xD

Chyba najslynniejszy przypadek na ten moment z tego typu zachowan (z ostatnich lat) to drama wielkiej youtuberki Wersow, ktora kreowala sie na taka idealna, a sama sie osmieszyla i upokrzyla jak zostala czesciowo pokazana jej pazera.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: @Ankhain: w sensie to nawet nie jest az takie bledne zalozenie, jesli zalozymy, ze 90% polakow taki ma szczyt mozliwosci i jesli beda prowadzic ze soba szczekane dyskusje to faktycznie wygra ten ktoremu szczekanie wychodzi lepiej. Tylko czasem spotkaja kogos kto opiera dyskusje na przynajmniej czesciowo erystycznych zasadach (nie uwazam ze z polakiem szcekaczem nalezy stosowac erystyczna dyskusje, to strata zasobow i trzeba troche ich przytemperowac )
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Chłopie, najpierw piszesz, że beka z graczy trade lig, a potem, że beka z graczy chwalących się random lootem, albo płaczących że im filtr nie zadziałał xD No to w końcu z kogo beka? xD Bo przeciez jedno nie wyklucza drugiego, można grać ssf i też płakać, że filtr nie zadziałał, albo się żalić, że nic nie dropi xD Chłopie, kończę już odpisywać na te baity, bo ile można.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Piszesz post zeby dostac troche atencji bo anime ci sie skonczylo do ogladania, udajesz jakiegos guru co wyszystkie rozumy pozjadal, na dodatek wyzywasz kazdego kto mysli inaczej i podaje ci rozsadne argumenty. A jedyne argumenty jakie masz to tylko ze inni placza i sie osmieszaja xD solidny kandydat na dzbana roku.
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: Uszczegółowiłem o co chodzi jak dostałem na to szanse. Widzisz, jakbys był człowiekiem na moim poziomie to zamiast zaczac od szczekania, chochołów to bys spytał o co mi chodzi.

Niestety troche (sporo) ci do tego brakuje. Ale nie martw sie, pewnie masz z 15 lat w porównaniu do reszty tutaj i jestes trollem zilonym, nie odmawiaj sobie edukacji i moze wyjda z cb ludzie, jesli dobrze przelejesz te intencje
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: linkuj swoj profil parowo najlepiej z widocznym achievements. Na 100% znajde tam 0 zabitych endgame bossow, ale patrzcie na mnie robaki!!! Gram HARDKOR!! SSF!! Mod, ktory NIE JEST wspierany i BALANSOWANY wobec gry przez GGG. Wez line, a potem napisz pw po instrukcje, bo raka dostalem od tego bolu dupy, co profil boi sie podac, bo prawda wyjdzie, ze jest zaginionym synem quina69, ktory tez nigdy gownoshapera nie zabil
  • Odpowiedz