Wpis z mikrobloga

@Menosas: on chyba wgl. widzi się w tych walkach bo chyba nie ma kontraktu na twitch (nie jestem pewny jak to do końca jest bo go nie śledzę) trochę w tych wywiadach brzmi jakby teraz to było dla niego priorytetowe
  • Odpowiedz
@seanconnery: Nie wspominając o tym, ze ma bardzo koordynacje ruchową, zajebiste warunki jak na wage 70 kg i być moze ma też do tego psychike, ale po walce z takim nitro. Cięzko stwierdzić to ostatnie. Rozumiem, że wyłapał kilka ciosów, bo nie trzymał gardy. Może właśnie to kwestia głowy, ale jednak te freak fighty pokazują, że człowiek to człowiek. Nie trzeba być wicemistrzem świata jak anal i być członkiem kadry narodowej
  • Odpowiedz
@Menosas czemu tak jest? Grał półprofesjonalnie, Pasza grał profesjonalnie w csa i chyba też ma talent. Grając w te gry wyrobiła im się dobra psyvhika, a oprócz tego łatwiej im się uczyć różnych rzeczy. Ludzie tego typu nie idą na trening i powtarzają bez sensu ćwiczenia jak Nitro, tylko pewnie zadają pytania i rozkminiają jak będzie im najlepiej walczyć.
  • Odpowiedz
@Menosas: @JonBonesBlachowicz: mi chodziło o to, że postawa ciała i garda to nie jest coś czego uczysz się latami xD wydawało mi się, że nitro byłby położony przez większość wykopków w 2 minuty bez przygotowania, choć teraz trochę w to wątpię patrząc jak bardzo ludzie podniecają się tym, że ktoś prezentuje coś co powinien prezentować każdy celebryta z odrobiną przygotowań przychodzący na galę walk xD to, że xayoo zadebiutował ponadprzeciętnie
  • Odpowiedz
@seanconnery: #!$%@? chłopie, mówię o postawie czyli również sylwetce która się na to składa. Obręczy barkowej i samego kośćca. Wizualnie to po prostu dobrze wygląda. Piszesz, że każdy celebryta powinien to prezentować?xD tak bo każdy ma ten sam układ kostny i każdy jak podniesie ręce będzie mieć taką postawę.
  • Odpowiedz
Gdybym teraz trzymał gardę to ręce by mi opadły po przeczytaniu niektórych wpisów na tym tagu. Zero zrozumienia ale musi skomentować.
  • Odpowiedz
@Menosas piszę, że idealnie by było gdyby każdy kto przychodzi się tam bić dawał z siebie jak najwięcej jeśli chodzi o treningi fighterskie jak i budowanie sylwetki, pomijając predyspozycje fizyczne. tobie by nie zależało by się jak najlepiej pokazać?
  • Odpowiedz
@seanconnery: skąd takie pytanie skoro kompletnie do tego nie nawiązywałem? Nie wiem czy ogarniasz do tej pory o czym jest mój wpis. Nawet zawodowiec ćwiczący latami nie będzie prezentować takiej postawy ze względu na ograniczenia w budowie ciała.. tylko o tym cały czas tutaj piszę. Podoba Ci się wizualnie postawa Pudziana albo Rozala np?
  • Odpowiedz