Wpis z mikrobloga

Pójście do Fame to nie jest łatwa sprawa jak widać i wiele wizerunków upadło po wejściu do octagonu:
- Tucznik: robił zasięgi, zarabiał pitos, przegrał ze swoim nemezis Rafonixem, złamał tibię, popadł w zapomnienie i w frustracji i głupocie rzucił to co rzucił ba streamie, a obecnie kibluje;
- Rafonix: kreował się na zabijakę, prawilniaka, wygrał po szczęśliwym zrzędzeniu losu, potem szybkie #!$%@?, obecnie sobie coś tam skrobie na obrzeżach Twitcha, ale już jako lamus, który od każdego dostanie;
- Wardęga: powszechnie lubiany, często punktujacy różnych twórców, autorytet moralny, szybkie #!$%@?, obłuda, robienie materiałów pod Fame, ogólny odwrót ludzi od niego;
- Nitro: wesoły błazen internetu, cwaniaczek, obecnie psycha sitting, skompromitowany, zajechany przez sieć i przez ludzi w realu, nie chce wychodzić do 3 walki, a szedł po easy money;
Wejście do Fame było dla nich błędem, ale na pewno jeszcze wielu pominąłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 6
@Kris8585: No nie powiedziała bym, ze od WARDEGI czy od siergieja jakiś odwrót ludzi jest, tylko na wykopie tak na prawdę to widać a wykop i tak ich za bardzo nie oglądał ani nie wspierał nigdy tak mi się wydaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kris8585: ta wardega i odwrót od niego xD z tego co kojarze to tylko wykop sie zesral. Pezypominam ze pare lat temu wardega zrobil comeback do internetu, przez lata mial #!$%@? wyswietlenia na tym kanale krulestwo, a teraz po 30-50 tys ludzi ns streamach ns yt jak tu wrzucaja (nawet nie wiem co on pokazuje ze sie nie nudzi ro ludziom, bezwartościowe drsmki internetowych osób)