Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Polecicie mi dewelopera który buduje bloki gdzie ściany nie są z kartonu? Nie mam zamiaru słuchać telewizora sąsiada i odgłosów kaszlu czy kichania.
Niestety jestem zmuszony przez to sprzedać drugie mieszkanie. Pierwsze to blok z wielkiej płyty, a teraz blok z cegły. Miasto Warszawa.
#warszawa #deweloper #mieszkania #patodeweloperka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627ffb7046e01b38695d3215
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
@Special_guest: tak ceramika lepiej wygłusza, choc najlepiej silikaty ale z tych materiałów to nie widziałem by ktos budował blok. Beton komorkowy z ktorego najczesciej stawiane sa bloki to najgorsze gowno jesli chodzi o akustyke. Wielka plyta nie jest najgorsza, tzn ja mieszkam w starym bloku z wielkiej plyty i jest cicho, natomiast u rodzicow slychac praktycznie wszystko, wiec sam nie wiem chyba płyta płycie nierówna.
@xdrcftvgy: Może przesadziłem trochę ale jak sąsiedzi gadają to słyszę takie niewyraźnie buczenie zza sciany, a jak się wsłucham to co drugie słowo mogę powtórzyć. Najgorzej z dołu tam wszystko słychać, z góry oczywiście też tupanie słychać. Ale na szczęście umowa na wynajem kończy mi się za 2 miesiące i szukam czegoś innego bo tylko depresji się można nabawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turtle1380: pomiędzy piętrami to pewnie jest strop betonowy. Pytanie czy slychac sąsiada z boku, gdzie rozdziela was właśnie ta cegła? Kiedy budowany blok? Nie widziałem jeszcze by budowali z silikatów blok
@xdrcftvgy: Ten blok to w ogóle ewenement, w kuchni i łazience mam pełny zasięg w telefonie ale jak wejdę do sypialni gdzie mam okno balkonowe to nagle telefon traci zasięg i nieraz na 3g potrafi przełączyć.