Wpis z mikrobloga

@Nathaniel86: O, jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo się bałam za pierwszym razem, bo poszłam sama i nie miałam żadnego pojęcia o tym sporcie. Chyba nawet nie zrobiłam wtedy żadnego koloru przez lęk wysokości i obecność ludzi, ale potem już poszło z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Weź w wypożyczalni buty o rozmiar większe, zeskakuj z jak możliwie najmniejszej odległości od ziemi
@Alsephina: O, no to super, mam nadzieję że mi też się spodoba. :)
Ja trochę czituję, bo wziąłem sobie instruktora, ale po prostu chcę żeby mi pokazał na początku co i jak. I może nie tylko bouldering, ale wspinaczkę z asekuracją też - chociaż najbardziej mnie właśnie bouldering interesuje.

Ciekawe, że mówisz żebym wziął buty o rozmiar większe, bo zazwyczaj to z tego co widziałem to w mniejszych ludzie się wspinają.
@Nathaniel86: Oooo instruktor to fajna sprawa, nauczysz się od początku wszystkiego poprawnie i potem będzie Ci prościej, bo mimo wszystko to dość techniczny sport.

Tak, później się już wspina w mniejszych, ale dla początkujących to nie stanowi aż takiej różnicy więc możesz sobie pozwolić póki co na komfort większych butów, żebyś się nie zniechęcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alsephina: No i jestem już po. Ciężko się pisze, bo jestem wypompowany : D
Trochę zepsułem, bo to moja pierwsza aktywność większa od ponad miesiąca, bo miałem pęcherzyk żółciowy wycinany i pod względem wytrzymałościowym jest sporo do nadrobienia, ale to po jakichś 2-3 tygodniach już się powinno ustabilizować - bo tak samo mam z przerwą w siłowni.

Anyway! Same wrażenia super - jestem bardzo miło zaskoczony różnorodnością tras dla początkujących. Robiłem
@Nathaniel86: To bardzo dużo jak na pierwszy raz! Cieszę się, że Ci się spodobało!


To prawda, z początku wysokość potrafi sparaliżować i tak jak mówisz, bezpieczeństwo przede wszystkim.

Nie wiem gdzie chodzisz ale społeczność jest, moim zdaniem, otwarta, i na reddicie lub amigos można bardzo łatwo znaleźć chętne pojedyncze osoby, lub grupy na whatsapp

Powodzenia!

@Alsephina: Dzięki :)

Dzieciaki mają obok jakąś swoją sekcję, ale wiem o co Ci chodzi. Akurat nie przeszkadza mi to, nie mam jakiegoś wybujałego ego (chyba :P).

Ja chodzę (szumnie powiedziane po jednej wizycie) do Avatara w Krakowie. Ogólnie to trafiłem na wspinaczkę przez czarną dziurę z filmami Adama Ondry, Magnusa Mitbo, no i Alexa Honnolda.

A, jedna rzecz jeszcze z butami: dostałem swój normalny rozmiar i było bardzo ok. Byłem