Wpis z mikrobloga

Hej #tibia szukam jakichś fajnych expowisk dla 200 RP lub 140 EK. "Fajnych" nie tyle pod względem expa czy profitu, ale takich po których przyjemnie by mi się biegało, bo chciałbym sobie wrócić do Tibii po raz kolejny na jakiś czas. Szukam więc miejscówek które nie wymagają robienia mega długich questów na dostęp, łatwo będzie mi się tam biegało solo no i czym nowsze tym lepiej, ale jest też sporo starych expowisk których nie znam więc rozważę wszystko. No i jeśli macie jakieś uwagi co do EQ to też są one mile widziane. Z góry dziękuję ^^
Jake_921 - Hej #tibia szukam jakichś fajnych expowisk dla 200 RP lub 140 EK. "Fajnych...

źródło: comment_1652538751bnq0UO179hTKOSPy9gN8yI.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jake_921: 1. Ogarnij full blessy (7).
2. Jak masz możliwość spal na dabelku jakiegoś wanda. Z rewardów tylko wandy/rody. Mowa o palku.
3. Poczytaj o imbue - game changer w #!$%@?.
4. Na rp blue plasmy (ściągasz na minutę przed końcem i sprzedajesz do npc), ewentualnie werewolf amulet (ładowanie kamyczkami jest tanie).
5. Masz summona na 200 lvl. Expienie z diamond arrows zaczyna się robić spoko.
6. Przede wszystkim eq pod
  • Odpowiedz
@Jake_921: nie wiem jak RP, ale EK:


eq:

* imbue full pakiet: hełm mana, prismatic armor hp, avenger mana i crit – co najmniej pierwsze poziomy imbue
* blessy full – wszystkie 8 – 5 podstawowych, 2 dodatkowe na svar i ph, 1 twist na pk – uwierz, że nawet jak masz henricusa na podstawowe, to warto się przelecieć po dodatkowe – dużo skila się traci na deskach bez tego
*
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jake_921: racja, 8 blessów licząc Twista. :D
Co do miejscówek - baby rosha z aoe (diamond arrowki + mas san/ava na zmianę) całkiem spoko, może być z profitem. Nieśmiertelne taski na sea serpenty (kusza). Werehieny sztos exp ale to jak poczujesz się pewnie. Medusa cave na Goromie (kusza) chociaż nie urywa tam jakoś tak super. Weremobki na Edron (w ogóle bez dostępu, ale te w południowo - zachodniej części wyspy, nie
  • Odpowiedz
@peeteer: olać ornate shield, bo lepiej jak @aphen zmienisz broń na Avengera – dwuręka, ma więcej ataku – a jak masz więcej niż dwa moby i/lub walisz utito, to tarcza nic nie daje => avenger do 200 lvla, potem slayer of destruction
  • Odpowiedz