Wpis z mikrobloga

Ale zesranie w komentarzach, tu nie chodzi o to, że się w to wjeżdża, tylko o to, że jak zajedziesz pod dystrybutor a na stanowisku obok już ktoś stoi, nie daj Boże SUV albo bus to nie idzie przez to gówno otworzyć normalnie drzwi i wysiąść xD
Od 25lat mam prawko i od tylu samo tankuje, ostatnie lata średnio 2-3 razy w tygodniu. Przez te 25lat miałem auta od malczana do honkera a nawet sprintera w maksie. I nigdy ale to nigdy nie przywaliłem w to drzwiami, niektórzy chyba nawet nie umieją podjeżdżać pod dystrybutor z tego co czytam. Wy wiecie ze ten waż się rozwija i najlepiej jak nie parkujesz wlew na przeciwko węża tylko bardziej wyjeżdżać do
@muak47 Cipą a nie kamazem, po prostu mam #!$%@? orlen po drodze na którym stanowiska są tak wąskie że tam dwoma maluchami by było obok siebie ciężko stanąć żeby normalnie wysiąść i tylko do tej jednej stacji się w moim przypadku odnoszę. Na żadnej innej w obrębie jakichś 50 km nie mam tego problemu tylko na tej jednej na której tankuję najczęściej. Jakiś kilometr dalej z kolei jest elegancki orlen gdzie faktycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fancywire: trzeba być niepełnosprawnym, żeby ich nie zauważyć xdddd a jaki #!$%@? miał być inny kant? Xd opływowy specjalnie dla Ciebie, czy może z karbonu? Xdd