Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie to, że nie ogarniam #kryptowaluty. Mam co prawda konto na Binance, jakieś parę stówek wrzuconych do testów, ale jak klikam to kur*a nie ogarniam. Tak wiele opcji, możliwości, tak wiele tych walut. Żeby kupić jedne, to trzeba najpierw kupić inną. Strasznie to zamotane. Chciałem se dziś kupić dla jaj Lunę, bo głośno o niej - to nie umiałem (a podobno odblokowali w Binance). Ogólnie te konwersje, portfele, jakieś portfele na pendrivach - kurna czarna magia. Gdybym to podumał 10 lat temu, to może dziś bym na Seszelach leżał i wachlowała mnie jakaś Seszelanka.

Jak ogarnialiście to wszystko? Chodzi mi o wgryzienie się w temat. Na Jutubach niby sporo materiałów, ale jak przychodzi co do czego to jakoś czuje się jakbym był na wykładzie z fizyki kwantowej.
  • 10
@marcel_pijak: jak masz jakieś pytania to pisz śmiało. Ja sam niedawno przerabiałem temat wgryzienia się w krypto i jestem na bieżąco. Może nauczysz się czegoś na moich błędach, a było tego sporo xD Ja też się czegoś nauczę, bo pewnie będę musiał poszukać nowych informacji. Dawaj