Wpis z mikrobloga

@Sponsorowany_z_500plus: każdy ci mówi ze #!$%@? a ty dalej swoje xD nie zrobiłeś żadnej finansowej rezerwacji. Typ zachowałby się slabo jakby nie dał ci znać. Nikt tez nie będzie ryzykował ze wpadniesz i powiesz ze „jednak nie chce”
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Co to jest 1,5h jazdy? No ok, gość mógł zadzwonić do Ciebie i powiedzieć, że ma kupca pod domem, daje tyle i tyle. Poza tym, jeśli ktoś do mnie dzwoni i umawia się na jutro to pyta, czy może zarezerwować na słowo do jutra. Wtedy ja się często zgadzam lub nie. Ale u was nawet nie padło stwierdzenie, rezerwuje do jutra. Nie mówiąc już o zaliczce. Ok, w różnych
  • Odpowiedz
  • 26
@Sponsorowany_z_500plus a jakbys przyjechal i nie kupil ? To co wtedy ? Mialbyś go w dupie, ze odrzucił dzien wcześniej kupca ? On szukał klienta, znalazł. Proste. Jak kupowałem mieszkanie dogadałem się, że nastepnego dnia przyjadę dać zaliczke i ruszam z kredytem. Wieczorem zadzwonił do mnie gosciu, ze mnie przeprasza, ale ma klienta który płaci przelewem. Nie trzeba czekac na kredyt. Bylem #!$%@? bo bylismy dogadani. Ale to oczywiste ze strony
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Prawie trzy lata sprzedawałem moto przez takich 'oglądających' i mających przyjechać jutro. Nie zawyżam tego co mówię - trzy #!$%@? lata czekania. Jeden jedyny raz zrobiłem coś czego nie robiłem wcześniej, umówiłem więcej niż jedne oględziny, kto pierwszy ten lepszy. Poszedł na pierwszej wizycie. Nigdy więcej rezerwacji, nauczka na zawsze
  • Odpowiedz
  • 23
pożal się na wykopie

zostań wyjaśniony ze nie masz racji

idź w zaparte i mów wszystkim że masz rację a wykopki to #!$%@? wiedzą i ogólnie jesteś mądrzejszy
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus
Już z 10 osób ci wytłumaczyło jak działa handel, a ty dalej swoje. Typie zrozum, gość miał kupca i powinien czekać dobę na Twoje oględziny? XDDDD a kogo to interesuje że ty masz 1.5h jazdy? Chyba młody jesteś, za bardzo ufasz ludziom, life is brutal Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz